Wpis z mikrobloga

#tatuaze

Wspaniałe to czasy gdzie patusy same się znakują tatuażami, przynajmniej od razu wiadomo kogo unikać na ulicy, tylko popatrzcie na takiego od razu widać że tatuaże rekompensują kompleksy, braki osiągnięć w życiu i problemy psychiczne...

Edit: A nie przepraszam przez przypadek dodałem Andrew Hubermana amerykańskiego neurobiologa profesora Stanford University School of Medicine, który specjalizuje się w neurobiologii procesu widzenia, badaniach nad nowymi metodami diagnostyki i leczenia jaskry oraz schorzeń siatkówki. Ma na koncie blisko setkę publikacji w tym w renomowanych czasopismach jak np. nature.

Pomyliło mi się poczekajcie chwilę, zaraz poszukam foty jakiegoś sebixa z tribalem czy innej alternatywki tak żeby pasowało pod tezę.
Pobierz Wijj - #tatuaze 

Wspaniałe to czasy gdzie patusy same się znakują tatuażami, przynaj...
źródło: temp_file6285493134401536521
  • 47
@Wijj ale jakie poziomu? i jakich teorii? ciągle doszukujesz się niewidzialnych wrogów, próbując sztucznie zaniżać poziom dyskusji. rozumiem że szukasz akceptacji pośród niewytatuowanej większości. ale przez narzucanie swojej opinii, no kto to widział.
@Fedain Ale czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież ja nie narzucam nikomu swojej opini, wyśmiewam tylko idiotyczne opinie innych.
@Wijj chłopie co ty #!$%@? jak potłuczony, nie wygłaszam opinii tylko wskazuje, co robisz? naprawdę? ot tu się zamyka taka skromna prawda o takich ulomkach co to niby dyskutują, w rzeczy samej tu wam chodzi o ostatnie zdanie. jak napisałem powyżej. klamczuszku.
@Fedain Jak ktoś mówi że trawa, jest niebieska, a druga osoba zwraca mu uwagę, że jest zielona to wskazuje na fałsz. Poczytaj sobie o różnicy między opiniami a faktami. Poza tym naucz się pisać bo twój komentarz wygląda jakby go 5 latek pisał.
Ty serio masz jakieś problemy z myśleniem, albo jeteś upośledzony w stopniu lekkim xD, nigdzie nie wygłaszałem swojej opinii a jedynie stwierdzałem brak faktów.
Sam chyba nie rozumiesz swoich wywodów i ponownie, naucz się pisać. Po tym jak nauczysz się pisać, naucz się odróżniać opinie od faktów, wystarczy google. Ale niech ci będzie znalazłem na stronie MEiN artykuł dla dzieci, więc w sam raz dla ciebie, a więc: ''Informacja o faktach – jest obiektywna, konkretna i rzetelna.
Opinia – jest subiektywna, zawiera słownictwo wartościujące oraz oceny.''
@Wijj klamczuszku, fakt, po tym jak go zdefinjiujesz, staje faktem gdy go udowodnisz. do tego czasu biorąc pod uwagę klauzule wyżej prze mnie wymieniona (nie uwzględnia się czynników na które nie masz wpływu i o istnieniu których nie wiesz), nie udowodniłeś nic. więc wszystko co do tej pory napisałeś to twoja tylko i wyłącznie subiektywna opinia. Koniec. proponuję odrobinę się dokształcić zanim zaczniesz opowiadać brednie.
Dalej nie masz pojęcia co piszesz, ciężar dowodu spoczywa na osobach mówiących że wytatuowani to patusy, albo chorzy psychicznie, ja wskazałem na fakt, że nie ma podstaw żeby tak sądzić, już rozumiesz? Stworzyłeś sobie chochoła z którym w dodatku sam nie potrafisz walczyć a to już wyższa szkoła jazdy.
@Wijj i brniesz i brniesz dalej w swojej bajce. napiszę jak do dziecka, bo zdajesz się nim być. jeżeli chcesz żeby coś było faktem a nie twoja opinia musisz to udowodnić. pierwsze primo, secundo nie wiem skąd ci w głowie te choroby psychiczne. może na jaką cierpisz i to jest formą projekcji? samookaleczenie się może być oznaką zaburzeń psychicznych, które nie są równe chorobie. choć w twojej głowie są. dowodem jest twój
@Fedain Ale czy ty nienumiesz czytać? Ja nigdzie nie próbuje udowodnić, że coś jest faktem, właśnie o to chodzi. Ciężar dowodu spoczywa na stronie twierdzącej. Więc co ty mi gadasz o opieraniu się na faktach skoro ja nic nie próbuje udowodnić, bo nic nie twierdze. Jak ktoś mówi, że trawa nie jest niebieska a druga osoba mówi, że jest, to osoba twierdząca musi to udowodnić, już rozumiesz? Czy jeszcze inaczej mam wytłumaczyć
@Wijj chłopie ale z kogo ty teraz próbujesz zrobić. debila? he? postawiłeś tezę. wjleiles fotkę jakiegoś gościa z internetu, dla tezy to kompletnie nie ma znaczenia, potem stwierdziłeś że " no nie każdy z dziarami jest #!$%@?" a kto się z tym nie zgadza ma to udowodnić. czy ty jesteś normalny? możesz sobie kręcić tym kocim ogonem do usranejj śmierci. kiedy pokazałem ci że owa teza niema sensu brak argumentów osrales się