Wpis z mikrobloga

#tatuaze

Wspaniałe to czasy gdzie patusy same się znakują tatuażami, przynajmniej od razu wiadomo kogo unikać na ulicy, tylko popatrzcie na takiego od razu widać że tatuaże rekompensują kompleksy, braki osiągnięć w życiu i problemy psychiczne...

Edit: A nie przepraszam przez przypadek dodałem Andrew Hubermana amerykańskiego neurobiologa profesora Stanford University School of Medicine, który specjalizuje się w neurobiologii procesu widzenia, badaniach nad nowymi metodami diagnostyki i leczenia jaskry oraz schorzeń siatkówki. Ma na koncie blisko setkę publikacji w tym w renomowanych czasopismach jak np. nature.

Pomyliło mi się poczekajcie chwilę, zaraz poszukam foty jakiegoś sebixa z tribalem czy innej alternatywki tak żeby pasowało pod tezę.
Wijj - #tatuaze 

Wspaniałe to czasy gdzie patusy same się znakują tatuażami, przynaj...

źródło: temp_file6285493134401536521

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@baal80 Wiesz co to peer review i jak to działa? Zerknij na jego dorobek naukowy. Nawet jeśli próbował zarobić na suplementach to jego dorobku jeśli chodzi o publikacje nie sposób podważyć. Chyba, że o czymś wiesz to poproszę o KONKRETY, bo póki co to twój komentarz wnosi tyle, że równie dobrze mogło by go nie być.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Pierwsze dwa debilne komentarze już się pojawiły, to teraz jeszcze może jakiś memik czy klasycznie dowód anegdotyczny?
  • Odpowiedz
  • 1
@Wijj Cóż, nie chce być czarnowidzem w tej sytuacji, ale samookaleczenia dokonują najczęściej osoby z problemami psychicznymi. Natomiast co do historii, sam wiesz. Niewolnicy, złodzieje, kurtyzany (łagodnie rzecz ujmując).
  • Odpowiedz
@Wijj: Na pewno chory psychicznie nikt inny nie robi tatuazy xd
A serio to ludzie zrobia chyba kazdy fikolek zeby podeprzec swoje uprzedzenie do tatuazy.
Tyle #!$%@? o troche tuszu po skora.
Jezeli tatuaz we wszystkich przypadkach to samookalecznie to tak samo przeszczep wlosow, operacje plastyczne, depilacja, najebka i zjedzeni dwoch porcji fasolki po breteonsku to tez samooklaecznie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Fedain Ludzie tatuowali sie z różnych powodów, fajnie że sobie wybrałeś same niziny społeczne ale tatuowali się też wojownicy, królowie (w tym europejscy, nawet późni jak car Mikołaj II czy król George V) czy arystokracja. Kolejny co pod teze sobie wybiera.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu Wystarczy zobaczyć jak słabo bronią swoich uprzedzeń, a to bezsensownymi ironicznymi komentarzami, a to kłamstwami jakoby tatuaże historycznie dotyczyły nizin społecznych itd. A inni którzy chba mają już tylko bardzo słabe argumenty, plusują te lepsze, słabe.
  • Odpowiedz
@Wijj: przecież przegrywy plują na wszystko co dla nich niedostępne. Sami są zbyt spoerdoleni żeby iść sobie zrobić tatuaż to będą pluć na innych. Sami nie mają kobiety to będą pluć na kobietę, sami nie mają ojca to będą pluć na mężów i ojców wyzywając ich od bankomatów i cuckoldow, sami wyglądają jak ziemniak to będą pluć na przystojnych...

Serio przejmuje cię opinia jakiś odpadów toksycznych które w dupie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@Wijj ale co sobie wybiera? rozumiem że nie pasuje ci fakt że większość ludzi jednak się nie tatuuje. a dla osób nadmiernie wytatuowanych panuje społeczny ostatcyzm?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fedain Nie, jest mi to calkowicie obojętne kto się tatuuje a kto nie, ostracyzm społeczny czy wykopowy za to mnie śmieszy bo nie ma podstaw w niczym. Tatuaże to kwestia gustu, za to śmieszą mnie wykopki które swój gust uważają za jedyny słuszny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fedain Nie właśnie nikt nie ma racji, jedni ludzie lubią tatuaże inni nie i tyle. Za to gadanie, ze tatuaż=choroba psychiczna jest po prostu bezeensowne i mija się z prawdą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wijj samookaleczenie się nie musi być od razu oznaką choroby psychicznej, może tylko jakieś zaburzenie. choroba psychiczna, takie wielkie słowo. jedna ci bez tatuaży są w większości. zdaje się to ty na siłę szukasz "wydziaranych autorytetów" by poprzeć teorię że dziary są spoko. i czego się czepiacie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Właśnie ty na siłę szukasz argumentów na poparcie swoich tez, na nic co obecnie napisałeś o tatuażach nie ma cienia naukowego dowodu. Dziary nie są z natury ani spoko ani nie, tak jak niebieskie koszulki, po prostu są i komuś się podobają a komuś nie i tyle. Ja np. nie lubię niebieskich koszulek ale nie zniżam się do twojego poziomu, żeby bez dowodu pisać, że ludzie którzy noszą niebieskie koszulki to psychopaci
  • Odpowiedz