Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 37 lat i rozstałem się rok temu z narzeczoną. Szukając dziewczyny na #tinder czy chodząc po mieście zupełnie nie interesują mnie (chyba niestety) kobiety w moim wieku.

Jak zwiększyć matche w zakresie 25-30 lat? Czy widzieliście jakieś profile osób zbliżających się do 40 z sensem?

#zwiazki #badoo #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 37 lat i rozstałem się rok temu z narzecz...
źródło: AOPolaTBsLBcwZ_igtDCEz3beUa5zlVnNdsoCNLbul5o=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj
  • 16
Jak zwiększyć matche w zakresie 25-30 lat?


@mirko_anonim: Jak jesteś atrakcyjny i masz fajne zdjęcia, to żaden problem. Sam jestem raczej brzydki, a do tego niski. No ale z racji, że dość długo wyglądałem młodo, to z tych par co miałem (powiedzmy na około 30 par), połowa to były dziewczyny 18-25 i to nie żadne scamy. Tak więc jak prezentujesz sobą coś więcej to myślę, że bez problemu ogarniesz.
@mirko_anonim:

Do 25-30 startuje masa facetów. Żeby wybić się z tego tłumu musisz sobą prezentować znacznie więcej niż reszta: wygląd, kasa, status, zasoby, osobowość. One mają do wyboru dziesiątki tysięcy kandydatów.

Atrakcyjne dziewczyny w tym przedziale wiekowym nie muszą szukać partnera przez aplikację. Dostają codziennie zainteresowanie facetów. Po co miałyby jeszcze siedzieć na appkach... to już kombinuj. Zwykle szukają same nie wiedzą czego. Tinder to kiepskie miejsce dla faceta.
@PanKeks: Powiem Ci, że niekoniecznie - po rozstaniu rok temu rzuciłem się w tą Tinder / badoo karuzelę #!$%@? - bardzo łatwo można było znaleźć dziewczynę bez dzieciaka właśnie w przedziale 27-32 powiedzmy - samemu spotykam się teraz z 31 letnią dziewczyną, z którą między innymi świetnie się dogadujemy bo ani Ona, ani ja nie mamy w ogóle w głowie planów dzieciowych :)
@mirko_anonim: mając 37 lat to już powinieneś być na szczycie swojej kariery czy możliwości jako przedsiębiorca. Jeśli mając tyle lat nie osiągnąłeś ponad przeciętnych możliwości zarabiania siana nie posiadając nigdy żony i dzieci które by to drenowały to jeśli nie wyglądasz zajebiście nie masz szans praktycznie. Mam znajomych kilka lat starszych co śmigają furami za 250-350k mają mieszkanie kasę odłożoną, śmigają na wakacje kilka razy w roku i pchają co chwile