Wpis z mikrobloga

Jeden z niewielu komentarzy z rigczem (i to napisany o dziwo przez kobiete) dotyczący baby chodzącej nago po ogródku/balkonie.

Większość wyzwolonych p0lek uważa, że to w porządku i można nie patrzeć, no i że cycki to jednak nie jest strefa intymna. No chyba przegrywie, że to ty wyjdziesz sobie na balkon bez gaci albo popatrzysz się komuś na cycki w autobusie, wtedy do sztumu za gwałt.

Powinniśmy się zastanowić czy to dobry pomysł dawać p0lkom kierującym się instynktami i emocjami prawo do glosowania w wyborach.

#p0lka #dyskryminacjamezczyzn #blackpill #bekazpodludzi #patologiazewsi #przegryw
serek_heterogenizowany - Jeden z niewielu komentarzy z rigczem (i to napisany o dziwo...

źródło: Point Blur_Aug172023_072445

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@serek_heterogenizowany: na hiszpańskich plażach jest zakaz latania dronami nie dla bezpieczeństwa, ale za to że kobitki biegają z cyckami na wierzchu i nie chcą być nagrywane. Inna sprawa że potrafią się też tak wyłożyć koło bulwaru, przed ogródkami z żarciem. Nikt nie zwraca na to uwagi. Z drugiej strony pierwszy raz zobaczyłem cycki na plaży w Chorwacji, pamiętam do dzisiaj, a to było ponad ćwierć wieku temu.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Naoglądało się pewnie też u dziadka czy starego który cycem zawstydza niejedną kobietę. Chłop może z piwnym brzuchem i cyckami na wierzchu chodzić - nikt nie daje #!$%@?. Kobieta robi to samo to nagle wielkie oburzenie.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany nie no, prawa wyborcze to powinny być dla osób, co zdają test o świecie i tym, co się w Polskim burdelu dzieje.
A co do problemu - w ścianach własnego domu - tak jak najbardziej. Na ogródku? Miałbym już obiekcje, choć wolność Tomku w swoim domku i ogródku. Ok, inaczej - nie oburzyłbym się, ale zająłbym się czymś innym, aby nie musieć patrzeć w tamtą stronę.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: To, że nagość zwraca uwagę i jest kontrowersyjna wynika z dużej mierze z tego, że jest rzadko spotykana. Na plaży nudystów czy w saunarium bardzo szybko można się przyzwyczaić do widoku różnych nagich ciał i przestają one szokować. Mnie osobiście drażni takie postawienie sprawy, że potencjalne zobaczenie siusiaka przez dziecko jest postrzegane tak, jakby ten facet popełnił na tym dziecku czyn pedofilski. Za granicą są ośrodki dla naturystów, gdzie
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: no jak nazwiesz to toples to #!$%@? wiele zmienia. Aż mi się przypomniało jak kiedyś jakaś femina miała problem pod postem justjoin it chyba na fb, że w dyskusji na jakiś temat wzięli udział sami faceci. Dodam, że tę debatę prowadziła kobieta. Napisałem, do niej w czym w sumie jest problem, czy jeśli w dyskusji uczestniczą sami mężczyźni to jakoś tej dyskusji umniejsza?, czy jest ona mniej merytoryczna?, a
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: nie widzę problemu, aby kobieta z BMI <23 i w wieku do 30 lat chodziła topless. Powyżej już nie wolno! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Nie mam też by pochodzić sobie z fujarą na wierzchu na swoim terenie. Jak komuś przeszkadza, że dzieci oglądają to możecie je uśpić :D
  • Odpowiedz
  • 1
@serek_heterogenizowany a cycki i fujara to to samo?

Też dałbyś dziecku possać fujarę jak jest głodne?

Jedyna przyczyna dla której damski tors w Europie jest "miejscem intymnym", a męski nie to to że tak się już utarło.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Właśnie wróciłem z żoną z Hiszpanii i tam mają bardzo uczciwe prawo: tam, gdzie mężczyzna ma prawo chodzić z odsłoniętym torsem, tam kobieta również ma prawo chodzić topless (czyli w praktyce tylko na plażach). A całkiem nago można chodzić tylko w wydzielonych strefach. To nawet nie jest kwestia feminizmu, bo do feminizmu mi jest bardzo daleko. To jest po prostu fair.

A tak BTW, to mnóstwo kobiet plażuje tam
  • Odpowiedz