Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #niebieskiepaski
Odezwała się do mnie różowa której równo rok temu podziękowałem za naszą znajomość :D nie znalazła chada i przypomniała sobie o mnie :D polewkę mam z bab z tzw. czystą kartą które skończyły 28 lat i są dalej same bo ciągle im coś nie pasuje :D ostatnio tu latało że taka baba jest traktowana jako kobieta odpadek gdzies w Chinach :D mam satysfakcję że o mnie sobie przypomniała bo rok temu byłem tylko opcją i jedynie dobrym przyjacielem. Znam jej koleżankę wielką plotkare ktora się wygadala że po tym jak jej powiedziałem nara zainstalowała tindera i mocno się rozczarowała znacznie bardziej niż mogła się spodziewać. zaczęła myśleć że źle postąpiła odtracajac mnie bo jednak z nikim w życiu się nie dogadywała tak jak ze mną :D pojawiło się to u niej podobno dopiero po 3 miesiącach i trwa do dzisiaj :D wiem wysryw ale czuję satysfakcję że dałem sobie z nią siana a ona później zorientowała się że straciła nie tylko przyjaciela, bratnia duszę ale materiał na fajnego partnera. Przyznam się bez bicia że z żadną różowa nie miałem w życiu tak dobrego kontaktu jak z nią ale już za późno nie będę ciota bo i tak pewnie będzie marzyć o chadzie jak z romantycznego filmu. Gdyby się zreflektowała szybciej to jeszcze bym spróbował bo byłem w niej zadurzony a tak to niech gnuśnieje w samotności. Ja się zająłem sobą a ona ma tylko prace i jedna koleżankę poza tym siedzi w domu i przewija internet :D Mogłaby sobie kogoś znaleźć ale ma wymagania z czapy do wyglądu, charakteru, sposobu bycia z czego ja spełniałem i tak najwięcej :D wiem pisze jak #!$%@? ale ona nie lepsza. Jak to się mówi trafił swój na swego to się nie zdarza aż tak często jak ktoś jest dziwniejszy od reszty i akceptuje drugą stronę. A ja i ona jesteśmy. Jeszcze dobre jest to że wszystkim dookoła opowiada jak to super jest być singielka a koleżance która ja sprzedaje żali się że jednak byłem najlepsza opcja :D są takie baby którym nie dogodzisz a jak robią się stare to nagle doznają przebudzenia że odrzuciły nie najgorsza partie. Bo taka znajomość sie trochę czasu buduje. Nie dla starej baby chad ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze się bardzo postarzala w rok patrząc na jej foty :D wątpię że ktoś doczytał do tego momentu ale mam w sobie tyle zlej energii po tym że nie chciała nic więcej że czuje satysfakcję z jej samotności i wyimaginowanego chada którego po prostu nie ma poza instagramem :D jej na ruchaniu wcale nie zależy bo brzydzi się przypadkowymi kontaktami seksualnymi (tak są takie kobiety) a mi też szczególnie na tym nie zależało bo ciągnęło mnie do niej jako osoby a nie tylko jej ciała co ona doskonale wiedziała. Musiałem to wylac na wpis żeby rozladowac głowę. Nudny wpis ale co tam przeczytam sobie jutro jakie myśli miałem w głowie. Pozdro chuopy trzeba trzymać ramę ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 59
mam satysfakcję że o mnie sobie przypomniała bo rok temu byłem tylko opcją i jedynie dobrym przyjacielem


@mirko_anonim: Dzizys co za prymitywna mentalność. A jak somsiadowi zepsuje się turbina w Passacie to też się cieszysz? xD
@AlienFromWenus: przykro trochę z punktu widzenia Twojego obecnego niebieskiego, że nie zamykasz furtki dla innych i mówisz nawet, że nie zakładasz tindera nie z powodu, że masz faceta tylko nie chce Ci się odczytywać wiadomości i się w to bawić. No nic typical, trochę człowiek małpa, ma kogoś ale będzie sprawdzać za płotem czy trawa jest bardziej zielona, a co jak Twój obecny zacznie łysieć albo urośnie mu trochę bebzon, odrzucisz
@Sylar: nie czuję potrzeby się rozglądać i się i tak nie rozglądam, ale życie nauczyło mnie nie przywiązywać się do facetów, że "nic nie może przecież wiecznie trwać", że prędzej czy później i tak może to uj strzelić za kilka lat, prędzej czy później, wcale nie byłabym tym zdziwiona więc się nie nastawiam na wspólną starość. Tak jest bezpieczniej niz wierzyć że to będzie na zawsze a potem to on znajdzie
@AlienFromWenus: trochę przykre masz doświadczenia, ja też mogę powiedzieć co nieco o płci przeciwnej a mianowicie jestem po rozwodzie bo moja żona poszła do łóżka z naszym wspólnym znajomym. Teraz mają 2 dzieci i jakoś sobie żyją i dobrze dla nich. Aczkolwiek nie twierdze, że wszyscy są tacy sami i wierzę w słowo kocham. Ufam mojej kobiecie i mimo pewnych trudności staramy się to pielęgnować i jakoś iść wspólnie tą drogą.
@AgresywnyArbuz: zawsze kobiety maja lepiej bo przynajmniej w Polsce to faceci o nie zabiegają
Ty nawet jako chad musisz często pierwszy wyjść z inicjatywa
Po drugie przeciętny 28 latek to powoli transformuje się w Janusza, łysieje i zazwyczaj ma już piwny mięsień i totalnie sflaczałą sylwetkę
Przeciętna 28 latka wyglada podobnie ale baba to baba
@RudyZibi no nie wiem, według mnie faceci w polsce z roku na rok wygladaja lepiej (srednio) bo puszcza brak społecznej akceptacji na dbanie o siebie przez facetów. W 2000 roku za rurki moglbys dostać #!$%@? na miescie. Kobiety mogly sie zawsze ubierac i dbac o siebie.
Anonim (nie OP): Niektórzy ludzie są sami bo uważają że nie nadają się do bycia w kontakcie z innymi ludźmi, uważają są gorsi, nie koniecznie muszą uważać się za lepszych ale z zewnątrz i po tym co mówią można mieć takie wrażenie.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
@Sylar: ale mój niebieski też jest po przejściach, kiedyś mi zarzucił że jak powiedziałam o moim koledze że to tylko kolega to przecież ex mojego niebieskiego też tak kiedyś mu powiedziała a potem zdradziła go z nim xd fajnie, pokazał mi że mi nie ufa bo go ex oszukała. Jak ktoś mi nie ufa z góry na podstawie nie mojego ale czyjegoś zachowania, to ja nie potrafię wtedy takiej osobie zaufać
@Kryskamatyska: po prostu po ostatnim nieudanym związku uznałam, że więcej nie dam się tak wyzyskać i nie będę taka łatwowierna i uległa. Obiecałam sobie, że następnego faceta to ja wykorzystam, jak laski z tindera, chciałam się umawiać na kebaby i darmową kawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wyszło bo poznałam niedługo po tym postanowieniu faceta mającego głowę na swoim miejscu, który nie boi się zmienić swojego życia,
nie stawiam faceta na piedestale i nie traktuję go, jakbyśmy mieli być do końca życia


@AlienFromWenus: Aaa, to faktycznie głupio robiłaś wcześniej. Ogólne na piedestale nie stawiałbym nikogo poza sobą.
A z tymi odzywkami to różnie. Mnie np. czasem dalej trudno określić granicę żartu. Dlatego wolę przeprosić, jak wydaje się zła XD