Wpis z mikrobloga

sarkazmu tez rozpoznać nie potrafisz. Jasne ze na tinderze chodzi o wygląd XD wspaniale ze na to wpadłeś szerloku. Tylko świat to nie Tinder. Ale szkoda na ciebie czasu ;)


@Notes: Ale wiesz że to ty nie załapałeś? ja właśnie napisałem że w życiu działają te same zasady i są setki badań naukowych które to powierdzają, no ale nie podejrzewam cię o to żebyś cokolwiek z nich zrozumiał nawet jak bym
@koniozwalacz: Widzę tu po prostu hipokryzję, normik który spermi nie robi tego dla samego procesu spermienia tylko robi to żeby zapeklowac, jak 99% rzeczy w swoim życiu ale to ja jestem dziwny bo nie widzę sensu we wrzucaniu swojej mordy bo nic mi to nie da? XD

co więcej mogę dodać, udowadniasz po prostu że jesteś ciotą i nie masz jaj


XDDD no tak, ty masz wielkie kule bo się tu
normalna dziewczyna, o co chodzi ? jest naturalna w wygladzie - cieszylbym sie jakby kazda celebrytka nie miala tony filtrow,lifitngu i makijazu, oczywiscie wszystko przed nia, ale nie ma o co sie do niej przyczepic, nie podoba sie jej tworczosc
taki pro tip : nie sluchajcie jej...
Czemu kazdy ja wyzywa? Przeciez nic takiego nie robi


@styxu:
(...)-dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?

-bo w nim znajdują się Polacy

-Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?

-ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.
już ci napisałem. to jest bardzo proste, jeśli nabijasz się z czyjejś mordy to miej odwagę pokazać swoją. nie pokażesz bo jesteś ciotą i wiesz że wyglądasz jak gówno.


@koniozwalacz: Napisał płaczek co sie przestraszył jakiegoś chłopa z tagu XD ty to jesteś odważny XD

Napisałem to już 3 razy i napiszę czwarty może do ciebie dotrze, nie robię nic co nie przynosi mi jakiejkolwiek korzysci, tu nie widzę żadnej więc