Wpis z mikrobloga

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja Chodzi o zwykla ludzka przyzwoitość. Skoro mam czelność nazywać kogoś brzydalem to chyba fajnie byłoby nie być jeszcze brzydszym oblechem.
No ale ty wykopku tego nie zrozumiesz co udowodniłeś obrażaniem obcej sobie osoby gdzieś tam u gory w swoim pierwszym komciu.
I tak ci nie wierze przegrywie, ze masz średni ryj ale nawet jesli to co z tego. Średni ryj ci nie pomoże jak masz #!$%@? charakter. Udowadniasz tym tylko to,
to chyba fajnie byłoby nie być jeszcze brzydszym oblechem.


@Notes: No fakt, ale w tym przypadku nie wiem czy się da, nie no dobra jest jeszcze przemcel XD ale ja wyglądam lepiej od przemcela.

Średni ryj ci nie pomoże jak masz #!$%@? charakter.


XDDD no wiadomo, chciałbym mieć taki jak Klaudiusz, ehhh taki wspaniały charakter mieć to by było coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) (tak to sarkazm,
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja jaki eksperyment typie. Na patoplatformie jak Tinder ludzie zwracają uwagę na wygląd a nie charakter? No nie gadaj. Ty pewnie te typiare wyżej tez oceniłeś po charakterze bo ja znasz prawda? Beka z ciebie.
A co maja powiedzieć ludzie tacy jak ja którzy nigdy nie korzystali z tindera i wyrywali laski na charyzmę i dobra gadkę?
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ze zaraz po pierwszym spojrzeniu trzeba wykrztusić z siebie
Na patoplatformie jak Tinder ludzie zwracają uwagę na wygląd a nie charakter? No nie gadaj


@Notes: A IRL nie? zaprzeczając temu od razu cie uprzedzę że stawiasz się w kategorii szura który neguje wyniki setek badań naukowych które to powierdzają.

Ty pewnie te typiare wyżej tez oceniłeś po charakterze bo ja znasz prawda?


Oczywiście że po wyglądzie, ludzie to robią z tym że ja nie jestem hipergamiczny i oceniam obiektywnie, a
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja sarkazmu tez rozpoznać nie potrafisz. Jasne ze na tinderze chodzi o wygląd XD wspaniale ze na to wpadłeś szerloku. Tylko świat to nie Tinder. Ale szkoda na ciebie czasu ;)
Ostatecznie to ja byłem w różnych związkach i ostatecznie to ja mam super żonę i ostatecznie to ja jestem szczęśliwy :)) mimo tego, ze nie jestem Klaudiuszem ani nawet 7/10 ;)
„Charakter jak klaudiusz” i wyzywanie kogokolwiek od #!$%@? albo pasztetów