Wpis z mikrobloga

@gojira91: dzięki za coming out, normiku. Co zrobisz tym "przegrywów" poza szczekaniem na wykopie? Nic? Tak jak myślałem. Ten komentarz generalnie tyczy się każdego śmiecia co się sra o chłopaków z tagu. Możecie sobie pisać farmazony, ale nikt z was i tak nic nie zrobi, taki wasz obraz.
Faktycznie, naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu jest takie dorosłe i świadczy o wysokim stopniu rozwoju emocjonalnego xD Nie dziwie się przegrywy, że różowe wami gardzą, bo wyraźnie nie macie szacunku nawet do samych siebie umieszczając takie wysrywy w internecie
@Puszczanin: jeśli chodzi o warstwę artystyczną to z dzisiejszych zdecydowanie wolę bryske, która ma identyczny głos, na tyle że ciągle je mylą, ale o wiele lepsze teksty, muzykę i klipy. To o wiele więcej synthu i altpopu, sannah jest bliżej mainstreamu. Jest lepsza, przynajmniej dla mnie, ale to że uważa się że ktoś nie jest szczególnie dobry nie znaczy że można po nich jechać. Z tymi wrzutami na ryj i bolcowanie
@PogromcaPedzlakow: oczywiście że nic, wszystkim Wam lepy na otrzeźwienie nie sprzedam xD
Po prostu żałosne jest takie skamlanie na "p0lki" i te wszystkie ku*wa Wasze tagi typu: blackpill (nawet nie wiem co to znaczy, przyznaje).
Dziwnie się czyta te Wasze wysrywy. Takie postrzeganie kobiet nadaje się na pożądana terapię. Z fartem
@gojira91: Jedyne co widzę to płacz normictwa. Może zamiast wypisywać wysrywy, przynajmniej dowiedz się co takiego szkalujesz. Z reguły jak ktoś nie wie nic na dany temat, to nie powinien się wypowiadać. Jako osoba spoza kraju uważam że p0lko są obrzydliwymi istotami. Boli? Ma boleć.