Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Rozowa się obraziła na mnie, z powodu pewnej sytuacji na którą nie miałem wpływu. Konteks bez znaczenia, powiedzmy, że przedłużyła mi się delegacja, nie dałem rady szybciej wrócić, ale to nie był jakiś mój wybór, bardziej obowiązki. Mieliśmy zaplanowaną całodniową wycieczke zwiedzającą ale nie mogłem. Różowa dodatkowo zła bo ona chce ciągle jakieś wyjścia robić i od początku wakacji nie było zbytnio czasu, takich wyjść było mało. Obiecałem więcej aktywności, ona oczekuje, że ja się zajmę atrakcjami, bo jakis tam chłopak jej kolezanki co chwile cos organizuje dla swojej dziewczyny i ona tez tego oczekuje. No spoko czasem coś wymysle, zaproponuje tu cos, tam cos, jakies wyjscia/wycieczki ale ona twierdzi ze to za mało albo cos nie tak xd . Przepraszałem tak czy siak za tą obecną sytuacje kilka razy jak się widzielismy, serio mi przykro było bo wiem ze czekała, no ale nie mogłem po prostu- praca. Ja chętnie to zrobię ale w inny dzien, ale ona zła bo zaraz pogody nie bedzie i #!$%@? juz nie chce, zmarnowana wycieczka, zmarnowane lato. Ona obrażona nie pisze do mnie drugi dzien i nie wiem czy pisać do niej znowu z przeprosinami, czy olac(co często robię jak ona odwala, ja skakac nie będę, co zresztą potem pisze mi ze mi nie zalezy xd). Jak napisze cokolwiek teraz pewnie znowu wyrzuty będą, ze mi nie zalezy, ze sie nie staram, ze ona ma dosc proszenia, no ale co zrobie jak przez prace nie moglem ehh.

Jajebe męczy mnie takie zachowanie, ja nie mam nic przeciwko wyjściu gdzies, wycieczce, atrakcjach, lubie z nią coś robić ale ona oczekuje, że ciąglę będę wymyślał. No i spoko, od siebie czasem moge, żeby jej miło było, ale jak ONA ma takie potrzeby to czemu ONA nie może tego wymyślać tylko oczekuje, że ja będę ciągle wymyślać atrakcje bo według niej tak się zachowuje chłopak. Gdybym tylko w domu siedział ale jeszcze się nie zdarzyło, żebym odmówił jej jakiegoś wyjścia, no ale jak co tydzien czegos nie zaproponuje to ona zła.
Nie bait, zycie zycie moje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@mirko_anonim: Co ty z tego wszystkiego od niej masz? Daje chociaż dupy dobrze i dostatecznie często? Czy jedyną korzyścią dla ciebie jest to, że masz dziewczynę?
Im wcześniej ją rzucisz, tym lepiej, a jak dojdzie do ślubu, to podczas rozwodu wspomnisz mirka, który ostrzegał przed harpią. A jak jeszcze dziecko się trafi, to 20 lat z życia stracone.
@mirko_anonim: no i tutaj mamy problem bo jako studentka nie poznala zycia, dopiero jak pojdzie po studiach do normalnej pracy to zobaczy co to znaczy obowiazek stawienia sie w niej i przestrzegania regul a nie glupie fochowanie, niestety tutaj pomoze tylko czas i nabycie przez nia doswiadczenia do tego czasu albo jedziesz z nia na tej desce albo sie ewakuujesz i szukasz kogos z podobnymi doswiadczeniem zyciowym jak Twoje, musisz to
@mirko_anonim:
musisz #!$%@?ć chłopaka tej koleżanki, że chyba go popier****, że co tydzień gdzieś wychodzą[]
ALBO
weź do niego nr i po chłopsku zorganizujcie wspólne wycieczki (oczywiście jego pomysł, bo ty nie będziesz tracić czasu) []