Wpis z mikrobloga

Jestem na ukończeniu pewnego badania na Tinderze, któremu poświęciłem pół roku. Wyniki są przykre, przerażające i potwierdzają w 300% #blackpill
It's over dla każdego chłopa, który ma ponad 22 lata, jest zwykłym gościem z zainteresowaniami.
Przez 1.5 miesiąca miałem na Tinderze 3 profile, jeden zakolaka z zainteresowaniami, jeden swój, z własną mordą oraz trzeci, Jeremiego, lat 19 - studenta UW z bardzo dobrą według dzisiejszych standardów mordą i z zainteresowaniami pod tytułem ramen i siłownia XD
AŻ SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM, ŻE ZOSTANĘ TAK ZMIENIONY TYM CO SIĘ #!$%@? XDDDD
#przegryw taki jak Ja, czy Ty - będziemy walić konia i nic poza tym, dla przeciętnych ludzi są tylko grube paskudne lochy, samotne matki i jakieś #!$%@? albo po prostu brzydkie laski.
Zaplusujcie, zawołam na wyniki mojego eksperymentu, wraz ze screenami i zdjęciami mord, które były użyte na każdym profilu.

Dobranoc, o ile można mieć dobrą noc ze świadomością, że całe życie zgnije się w samotności i nigdy nikt nie będzie Was pożądać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder
  • 50
  • Odpowiedz
@BanbaBanba: przecież tak jest od zawsze, facet ze sklepanym ryjem raczej będzie miał ciężko znaleźć piękną kobietę, czego ty oczekiwałes? Potrzebowałeś do tego przeprowadzać badania? W łeb się stuknij
  • Odpowiedz
@BanbaBanba: już za chwile odtajnione, wielkie, epickie badania potwierdzające że na portalu gdzie oceniasz morde na foto najważniejsza jest morda na foto.
Szok i niedowierzanie
  • Odpowiedz
@pianinka: no pewnie rozgoryczenie wynika z tego ze brzydka laska i tak znajdzie adoratora/ ruchacza a przegryw co sie nie #!$%@? to i tak nie chyci nawet za rękę.
  • Odpowiedz
@vauecki: no i temat zamknięty. przegrywów/inceli najbardziej boli nie to, że oni sami nie ruchają, tylko to, że laski na ich poziomie lub niższym mogą sobie wybierać ruchaczy do woli. dlatego jak tylko po raz kolejny odkryją, że brzydkie laski jednak mają seks i to z kim chcą, to ich tak boli i zaczyna sie o puszczalskich p0lkach i tak dalej xd
  • Odpowiedz
@pianinka: tak są, proponowałem raz grubą z pod baru to nie chcieli. A serio takie laski stoją w klubach i gotowe sa nawet najgorszemu postawić drinka aby jakoś go złowić na seks który ma sprawić że jak rano wytrzeźwieje to pomyśli o związku. #!$%@? to ale taką logikę mają.
  • Odpowiedz
Też tak robiłem. Jak miałem dobry humor to trollowałem wykopków jako #szaramyszkadlaanonka, a jak miałem jeszcze lepszy dzień to zakładałem pseudo prawdziwy profil z kimś, kto po prostu jest przystojny, ale nie na tyle żeby był to obvious fejk. Zarówno w jednym i w drugim wypadku cyferki lecą jak oszalałe, u pseudo przystojniaka trochę mniej, ALE uważa że 100 par w 5 dni to niezły wynik. No i co mi z
  • Odpowiedz
już za chwile odtajnione, wielkie, epickie badania potwierdzające że na portalu gdzie oceniasz morde na foto najważniejsza jest morda na foto.

Szok i niedowierzanie


@thorgoth: mordo w realu baby też oceniają głównie mordę XD

Ale przecież sam nie chcesz brzydkiej baby i to podkreślasz kilka razy to czego się spodziewałeś niby? Wy to serio jacyś jebnięci jesteście xD


@pianinka: tylko tu chodzi o to że niebrzydka baba = 5/10, a
  • Odpowiedz
@BanbaBanba: wygląd to nie wszystko - serio. Sam jestem żonaty, ale mam parę koleżanek w pracy i mimo że obiektywnie sa 5/10 to są tak fajne, że zyskują 2 pozycje.
Inna sprawa czy są zepsute i gdzieś tam liczą na chada? Na Tinderze i tak nie ma czego szukać bo tam najprawdopodobniej większość jest wdową po chadzie.
  • Odpowiedz