Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi na świecie wróciło do normalnego życia sprzed pandemii. Wielu żyję jakby nic się nie stało. A Zamordyści i NWO nadal będą nami pomiatać. Nie możemy uśpić naszej czujności. Te jeb*ne kur*y są bezkarne. Za te wszystkie cyrki podczas "COVID19" które Robili. Oni teraz pomału znowu nas rozwalają ludzi i świat pierdo*ąc o klimacie itp. Za 2 lata do końca 2025 ma wybuchnąć kolejna zaraza. Znowu będą zamykać wszystko lockodwnySrowny... Tylko to będzie 2 razy mocniej. Będą coraz szybciej i mocniej śrubę dokręcać. Bo już wiedzą że mogą sobie pozwolić na bardzo wiele. Niestety. Już nigdy nie wrócimy do normalnego życia sprzed 2020 Roku. Chyba że ludzie się obudza. Już się dużo obudziło ale to jeszcze za mało. Nie zgadzajcie się na żadne lockodowny. Nie wierzcie w to co rząd mówi. Ja sobie powiedziałem że jeżeli po mnie przyjdą to będę się buntował i mam to w dupie że ja będę jeden a ich 10-20stu. Ellie mnie nauczyła że jeśli jest czas apokalipsy i nie tylko. To tylko się liczy że musisz wytrwać i przetrwać. Ellie przeszła prawdziwy koszmar w grze i nie tylko. Ale dała radę i poszła dalej. Czekam z niecierpliwością na The Last Of Us Part III jeżeli nie będę mieć żadnej motywacji do życia w tych chorych czasach. To właśnie The Last Of Us Part III Sprawi że będę czekał za grą i zagram choćbym miał potem zginąć. Ellie już na zawsze zostanie w moim sercu czy komuś się to podoba czy nie. #przegryw #niewiemjaktootagowac #thelastofus #thelastofus2 #swiat #przemyslenia #przemysleniazdupy #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #nwo #koronawirus #covid19
Napalone_Okno - Wielu ludzi na świecie wróciło do normalnego życia sprzed pandemii. W...

źródło: 9d4f9bfdce0681902b30c20b2a75d42e

Pobierz
  • 2