Wpis z mikrobloga

Ależ śmieszy mnie zmieniająca się narracja na tagach #ukraina #rosja #wojna Początkowo wszyscy byli przekonani, ze Ukraina rozgromi Rosję i jeszcze zajmie Moskwę, dodałem nawet o tym wpis na mirko to mnie wszyscy #!$%@? od ruskich onuc, bo miałem wątpliwości co do ukraińskiej nieskazitelności i walkę o nasz interes oraz to, że Rosja upadnie i Ukraińcy wygrają.
Teraz ludzie zauważają, że ukry przyjeżdżają korzystać z naszego socjalu pomieszkując dalej na Ukrainie, masowa korupcja i rozkradanie dostarczanego im sprzętu (wszystkie wschodnie nacje pewnie by miały z tym problem na ich miejscu - w tym my, takie mamy standardy), robienie syfu bo to zupełnie zacofana względem Europy kultura, kradzieże, zabijanie ludzi jeżdżąc po pijaku etc. Ale to jeszcze nic - #!$%@?ą rynek zbożowy, upada poteżny sektor polskiej gospodarki, czyli transport, koło 9% pkb, bo ukraińskie firmy wjebują się i niszczą rynek tanimi pracownikami i paliwem. Przemyt (w tym ludzi z bliskiego wschodu), kradzieże samochodów i legalizacja ich na skorumpowanej Ukrainie to nawet o tym nie mówię, bo nie wiemy na jaką to idzie skalę.
Ludzie zaczęli to co raz mocniej odczuwać i zobaczycie, że będzie jeszcze o wiele gorzej, będzie jak z ciapatymi w Niemczech, Szwecji, Francji albo czarnymi w USA, zamiast klanów i gangów u nas będzie się to nazywało po prostu wschodnie grupy przestępcze.
Moje predykcje - Ukraińcy zaczną się jeszcze bardziej u nas szarogęsić, wzrośnie przestępczość, burdy, ukraińscy pracownicy zaleją rynek pracy i usług i pozaniżają stawki przez co Polacy będą zamykać firmy bo zostaną wygryzieni, będą dla nas tańszą konkurencją i przejmą od nas dobrą fuchę montowni Europy, ich tutaj jest kilka milionów, będzie to postępowało o wiele szybciej niż w w/w krajach. Rosja zapamięta rolę Polski i będziemy oficjalnymi wrogami przez co będziemy dostawać po dupie w kontraktach na surowce. Po latach stwierdzimy, że jak za każdym razem w historii się sfrajerzyliśmy i daliśmy sobie wejść na głowę i za bardzo ingerujemy w cudze konflikty, a nasza rola powinna się ograniczyć do pomocy uchodźcom i dostawach sprzętu, a nie machaniu szabelką w stronę Rosji. Do zobaczenia za rok może dwa, zobaczymy czy miałem rację.
  • 16
Początkowo wszyscy byli przekonani, ze Ukraina rozgromi Rosję i jeszcze zajmie Moskwę,


@smway: ej mirek, ale to ludzie pisali w zartach po tym jak ruskie jako 2 armia świata z ich 60km konwojami dostawaly w #!$%@?ę od najbiedniejszego kraju swiata.
@smway: ja to mam wrażenie że czytam co innego niż inni.Jakaś Karola napisała że za 1 roku to było na tym tagu lepiej, jej stąd nawet nie kojarzę i lepiej chyba z memami.Wykopki to jakieś dauny.
@BayzedMan: już ci szukam danych na eurostacie ilu patusów z ukrainy pisało na grupach na fb w jaki sposób ciągnąć socjal z PL mieszkając na Ukrainie. A kto? twoi rodzice coś czuję, że tak ich bronisz.

@mateo_olsztyn nie czense, a nawet nosem kręcę na odgrażanie się Rosji i Białorusi bo #!$%@? mogą, ale takie sabotażowe akcje i prowokacje będą się nasilać.

@Micro-Jet: nom, jak dla mnie powinno się ich #!$%@?ć
@Aleale2: za ile w żopu??

@BayzedMan dobrze wiesz, że nikt nie prowadzi takich statystyk. pogadaj sobie z ukrami albo poszukaj screenów na wychodku jak ukraińcy na swoich grupkach o to pytają, a inni dają im instruktaże
dobrze wiesz, że nikt nie prowadzi takich statystyk. pogadaj sobie z ukrami albo poszukaj screenów na wychodku jak ukraińcy na swoich grupkach o to pytają, a inni dają im instruktaże

Odpowiedz


@smway: To na jakiej podstawie mozna osadzic caly narod o jakies oszustwa socjalne w Polsce?
No pogadalem sobie z Ukraincami, mieszkaja w UK, wola isc do pracy zamiast tluc sie z zasilkami mimo ze maja zapewniona pomoc.
@smway: Całość tego tekstu mogła zawierać się w tym "Buuuuu huuuu w internecie mnie nazwali onucą przez tych ukrow wszystko, bójmy się wszyscy Wielkiej Rosji bo nam zapamięta pomoc Ukrainie. No i cała Europa upadnie przez Ukraińców tych gangsterów i morderców"

Nie jesteś onuca tylko zwykły zawistnik znalazłbyś sobie innego wroga jakby tej wojny nie było.
kto zdrowy na umyśle kiedykolwiek twierdził że Ukraina walczy o polski interes? xd
co chłop popłynął xdd
zbieżność a walka o czyjś interes to należałoby umieć rozróżnić zanim się zacznie #!$%@?ć kocopoły xd