Wpis z mikrobloga

@karix98 nie wiem kogo oni w tych PRach zatrudniają, że ktoś dał zielone światło do tego. Na serio nie mają nikogo w dev teamie, kto zna grę od podszewki, by przeprowadził playthrough i dorzucił jakieś ciekawe niuanse na temat projektowania mechanik? I jeszcze to logo Diablo w tych paskudnych prideflagowych barwach, gdzie gra zawsze powinna być neutralna politycznie. Ja #!$%@?, tyle tylko napiszę.

Widzę, że nawet komentarze już wyłączyli na jutubie xD
@ZaQ_1: a po cholerę wrzucać jakąkolwiek agendę polityczną i ideologię w grę? Tym bardziej, że często wszystko jest po prostu jednostronne i faworyzowane.
#!$%@? polityki i światopoglądu na neutralny grunt jest po prostu niesmaczne. Nieważne czy to szerokopojęty wokeizm, lgbt, narodowy szowinizm czy kościółkowy fanatyzm.
@karix98: activision nie upadnie, mnóstwo kasy zarabiaja z coda warzone, same diablo sie bardzo dobrze sprzedalo - wszyscy nawet TY sie nim tak zachwalalaliscie ze oo gra roku ale zajebista gra 400 postów a teraz sraka dupa sraka muhaha
chcialem poczytac tam komentarze

"Komentarze zostaly wylaczone" xD


@Marcines: Czytałem te komentarze przed wyłączeniem i większość to była
"Now we can understand what is wrong with this game"
"Spamming one ability and dying at 50lvl at 1 World Tier...how??"
"Thank you Blizzard for showing what is wrong with this game"
"You can understand why the game is what it is just by watching how dev plays their own game"
"What the
a po cholerę wrzucać jakąkolwiek agendę polityczną i ideologię w grę? Tym bardziej, że często wszystko jest po prostu jednostronne i faworyzowane.

#!$%@? polityki i światopoglądu na neutralny grunt jest po prostu niesmaczne.


@Mtsen: wytnij całą politykę z takiego np. bioshocka i ze świetnej serii gier zostaje taka se strzelanka.
Gry są formą sztuki, a ta jest bardzo często polityczna.
tak to jest jak próbujesz być na siłę poprawny zatrudniając ludzi którzy nie mają pojęcia o własnej grze


@karix98: @Mtsen: Sprawdziłem obie panie. Ta po lewej to weteranka z obsydianu od New Vegas po Outer World. Ta po prawej to stażystka po jakieś kalifornijskie uczelni dla projektantów rozgrywki. Obie robią jako projektantki podziemi. W sumie dziwne że podstaw nie ogarniają xD