Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky I że niby Ty jesteś tym inteligentnym centrystą posługujący się logiką ta? xD


@GwachQar: a kto inny, może ty. Człowiek który nie potrafi rozmawiać z kulturą i na poziomie, zero skilla logiczno-erystycznego. Twoje wypowiedzi są pełne niespójności.

I nie odwracaj kota ogonem, nie mówimy o mnie, bo ja mam prawo głosować na kogo chcę, mówimy o twoim niskim poziomie wypowiedzi i braku erystycznej podstawy aby wgl dyskutować czy być opiniotwórczym.
@NewBlueSky XD

Rozmawialiśmy o Konfederacji. Temat zepchnąłeś na pis po, później na centryzm, ale nalegasz do powrotu do tematu, który sam uciąłeś xD

Jeśli identyfikujesz się jako centrysta, to musisz zweryfikować jednak jakim tworem jesteś, bo zapewne nie jesteś centrystą.
Jesteś ćwierćinteligentem, który udaje centrystę w dodatku hipokrytą. Bo wiadomo, że jak powiemy, że pis-po jedno zło + dodamy do tego kilka mądrych słów i zaczniemy pouczać innych do powrotu do tematu
Rozmawialiśmy o Konfederacji. Temat zepchnąłeś na pis po, później na centryzm, ale nalegasz do powrotu do tematu, który sam uciąłeś xD


@GwachQar: rozmawiamy o polityce, nie mam zadnego powodu, aby gadac o konfederacji. Ja bronie tylko logiki i spójności.

To co mówie tyczy się wzystkich partii, nie mozesz ich wyzywac bez powodu. Jesli masz argumenty to uzywasz logiki i argumentow, a nie wyzywania. Wyzywanie pokazuje, ze nie masz argumentow przez co
@NewBlueSky

Bronię logiki i spójności


I po tym przestałem czytać, bo już wiem, że w dalszej wypowiedzi śmierdzi #!$%@? ego, hipokryzją, odwracaniem kota worem i zasłanianiem się logiką (oczywiście logiką w Twoim rozumieniu, a nie jakaś obiektywną)
Jakbyś był członkiem jakiejś młodzieżówki xD

EDIT:
Jednak przeczytałem Twoją wypowiedź i się #!$%@? nie myliłem xDDDDDD
Nie masz konta na elektrodzie?
Jednak przeczytałem Twoją wypowiedź i się #!$%@? nie myliłem xDDDDDD

Nie masz konta na elektrodzie?


@GwachQar: jestem bogiem erystyki i logiki. Doucz sie albo wroc do podstawówki jak masz problemy z wypowiedzią i logicznym myśleniem. Myślisz, że możesz omijać zasady dyskusji na poziomie, bo cośtam ci się ubzdurało w głowie.

Logika jest zawsze obiektywna, musi być, z założenia. Oczywiście jeśli bierze się pod uwagę pełne spektrum, a nie używa logiki do
@HuierP10:

A co mi ruskie zrobiły w ciągu ostatnich 10 lat?


Po pierwsze moje pytanie brzmiało:

A co ci Ukry zrobili w ciągu ostatnich 10 lat?


Jeżeli nic to można zamknąć mordę i tobie też to zalecam.

Po drugie jeżeli nie widzisz co ruskie nam zrobiły to musisz być ślepy, udawać albo być wyborcą Konfy xD

Rosjanie przede wszystkim zaatakowali naszego sąsiada bez powodu. Narazili bezpieczeństwo w regionie. Do tego publicznie