Wpis z mikrobloga

  • 13
@LukaszTV ja jebię... On ma czelność mówić, że razem z kolegami ma panaceum na wszelakie problemy tego kraju, a w rzeczywistości nie potrafi zadbać o swój wygląd czy opisanie w CV swojego doświadczenia zawodowego. Owszem miał epizody windsurfingu i tyle. Reszta to heilowanie w MW kiedy Giertych był katolickim talibanem, a później jazda na koszt państwa czyli na nasz koszt i granie na pole it, niskich podatkach i wt wracaniu stolika.
  • Odpowiedz
@pamareum

Braun minister kultury, Mentzena nie lubię, ale pewnie minister Finansów


Zgadnij czyje to słowa. XD

W normalnej sytuacji, w prawdziwym poważnym państwie polskim Wojciech Olszański pewnie zostałby na przykład mistrzem mowy polskiej. Jest mistrzem mowy polskiej. Nie wiem, czy wszyscy państwo to doceniacie, w jakim stopniu czerpie ze skarbnicy polszczyzny, z literatury, poezji klasycznej. Często przez rozmaitych patodziennikarzy, patopublicystów i patopolityków jest nie tylko niedoceniany, ale nawet opatrznie rozumiany i
  • Odpowiedz
@LukaszTV: Zauważ że żołnierz ma bardzo podobne okulary, wygląda to tak jakby ten bez okularów dał mu do ponoszenia by się cieszył. ()
  • Odpowiedz
przyszły minister spraw wewnętrznych


@pamareum: Czyli w państwie gdzie mamy trójpodział władzy i teki ministerialne powinni otrzymywać ludzie wykształceni i z doświadczeniem w danej dziedzinie, którą mają zarządzać będziemy mieć... wiecznego polityka bez doświadczenia zawodowego i studenta co nie skończył żadnej uczelni pomimo ponad 8 lat spędzonych w 3 uniwerkach.

No będzie super, idzie dobra zmiana widać.
Greg36 - >przyszły minister spraw wewnętrznych

@pamareum: Czyli w państwie gdzie mam...

źródło: Screenshot 2023-08-15 181431

Pobierz
  • Odpowiedz
@LukaszTV: aż mnie ciarki przechodzą, że takie ciamajdowate zera są w polityce. Ten człowiek razem z tą zbieraninom szurów to kompromitacja naszej polityki.
  • Odpowiedz
@dean_corso: No ale co z tego?

Obecność Niemców czy Żydów w Polsce przez wieki była tak duża, że dosłownie miliony Polaków mają przynajmniej częściowe pochodzenie niemieckie, rzadziej żydowskie.

Pochodzenie od Niemców czy Żydów ze strony ojca, a więc z niemieckim nazwiskiem mieli tak zasłużeni Polacy jak Władysław Anders, Józef Haller, Stanisław Lem, Aleksander Bruckner, Hugo Steinhaus, Wincenty Pol, i można by tak wymieniać długo.

Robienie z tego jakiegoś zarzutu to
  • Odpowiedz