Wpis z mikrobloga

Dlaczego niektóre #rozowepaski sądzą,że chłopaki z #przegryw są zainteresowane tylko "modelkami z instagrama". Ja wiem,że preferencje i tak dalej,ale wydaje mi się,że jak laska jest wredną zołzowatą księżniczką to żaden wygląd nie złagodziłby niesmaku na jej widok a taka zwykła czy nawet brzydka dziewczyna może nadrobić przyjemnym charakterem i być w oczach niebieskiego najpiękniejsza.Poza tym te całe "modelkami z instagrama" prowadzą dynamiczny tryb życia(alko,imprezy itp) gdzie taki introwertyczny przegryw nie czułby się swobodnie w takim towarzystwie.


#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #bluepill #logikaniebieskichpaskow #przemysleniazdupy
  • 6
@NiebieskiMiszmasz: po prostu żadna nie chce dopuścić do wiadomości, że jakiś facet może być ofiarą losu (i to zgodnie z definicją a nie w prześmiewczym tonie). Żeby tego nie zrobić to wymyślają jakieś bzdurne historie, że przegrywy mają wywindowane wymagania i potwierdzenia tego szukają w satyrycznych postach z serii "taka szara myszka 2/10 by wystarczyła". Za wszelką cenę każda z nich na czele z tym całym nad_czlowiekiem czy jak mu tam
@NiebieskiMiszmasz:

Ja wiem,że preferencje i tak dalej,ale wydaje mi się,że jak laska jest wredną zołzowatą księżniczką to żaden wygląd nie złagodziłby niesmaku na jej widok a taka zwykła czy nawet brzydka dziewczyna może nadrobić przyjemnym charakterem i być w oczach niebieskiego najpiękniejsza.

Oczywiście, że tak. Masz w tej sytuacji całkowitą rację. Problem jest w tym, że bardzo duża część kobiet i ogólnie osób niezależnie od płci totalnie tego nie rozumie. Szczególnie
@NiebieskiMiszmasz: zgadzam się, niby i my i różowe patrzymy najpierw na wygląd ale jak za tym nie idzie nic albo właśnie nadęta pinda to robimy w tył zwrot, tylko, że one myślą, że jak są "piękne" to i tak frajer się znajdzie