Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Hej ocenicie sytuacje z moim 1.5rocznym zwiazku z #rozowypasek? Ja programista-rolnik pracuje teraz na dwa etaty bo zniwa i praca. Myslałem ze skoncze w lipcu pracowac ale ciagle deszcz i burze wiec dalej kosze. Obiecałem rozowemu ze w sierpniu bede miał wiecej czasu i wiecej rzeczy porobimy ale wyszło jak wyszło. Rózowy studiuje, nie pracuje, zwiazek na odleglosc(godzina drogi), widzimy się na weekendy. W wakacje mało czasu mielismy razem, widzielismy sie na weekendy, ona by chciał ciągle. Mielismy dzis jechac do zoo które obiecałem, bo w pracy wolne ale ze pogoda dobra to musze pracowac w polu... Nie moge pewnych obowiązków odłożyc niestety. Rozowy sie obraził, że mi nie zależy, że zawsze tak sie konczy, ze obiecuje a wychodzi jak wychodzi. Że ona chce jak inne pary codziennie cos robic, gdzies jechac(mielismy we wrzesniu sie wybrac na wycieczki), że chce spędzac czas ze mną ale ja niby? nie chce. A każdy dzien wolny jej poswięcam, robie co ona chce. Weekend spędzilismy gdzies jeżdząc(z mojej inicjatywy, zamek, lody, restauracja, basen) ale jak dowiedziała się ze znowu musze robic mimo iz mówiłem co innego to sie obraziła, przestała ze mną rozmawiac i ją miałem odwiezc do domu szybciej. No i ostatnio własnie były kłótnie u nas, głównie przez ten zwiazek na odległosc i to ze mam prace i mozemy sie tak mało widziec. Teraz doszło to i tak obrazonej to jej nie widziałem. Kurde zależy mi i serio sie staram na tyle ile moge ale nic to nie daje...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
Mielismy dzis jechac do zoo które obiecałem, bo w pracy wolne ale ze pogoda dobra to musze pracowac w polu


@mirko_anonim: ty to chyba nie chcesz miec dziewczyny po prostu xd
@mirko_anonim: ten twój różowy ma 16 lat i dostaje pieniadze od starych że nie rozumie że musisz pracować? Może zwolnij się z pracy programisty i później powiedz że nie masz za co wyjść na basen czy wyjechać na wycieczkę to też będzie źle XD
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @aleXsosss no rozmawiałem, własciwie to co napisałem to jest główny problem. Że mało czasu razem spędzamy, że ona chciała wakacje w pełni wykorzystać, że wspólnie powinniśmy ciągle coś robić. Do tego doszło coś w stylu ,,ja to zawsze to samo, mówię a nie robię, mi nie zależy''. I jestem głuchy na jej prośby. Staram się na ile mogę, różnie mi wychodzi, ale próbuję, ona głównie wymaga, a
@mirko_anonim jeśli planujesz docelowo łączyć oba zawody, to nawet jak zamieszkacie razem nie będzie wiele lepiej, skoro różowa jest przylepą (i nie piszę tego pejoratywnie, cecha charakteru jak wiele innych). "wiedzenie" jak coś będzie wyglądać teoretycznie i praktyka to dwie różne rzeczy. przegadajcie to na poważnie, może też w kontekście tego czy różowa ma inne bliskie osoby z którymi może spędzać czas/wygadać się
@mirko_anonim: eeeeh, skoro masz czas na Mirko, to chyba nie jest tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do bycia rolnikiem, ile czasu kosisz te 20ha? Przecież nawet starym Bizonem to jest maks 20 godzin pracy, 3 dni pracy po 7 godzin... I ogólnie dlaczego laska nie przyjedzie do ciebie na wieś poopalać się? Nie masz w okolicy jakiegoś jeziorka, może ognisko gdzieś za stodołą? Jesienią