Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Hej ocenicie sytuacje z moim 1.5rocznym zwiazku z #rozowypasek? Ja programista-rolnik pracuje teraz na dwa etaty bo zniwa i praca. Myslałem ze skoncze w lipcu pracowac ale ciagle deszcz i burze wiec dalej kosze. Obiecałem rozowemu ze w sierpniu bede miał wiecej czasu i wiecej rzeczy porobimy ale wyszło jak wyszło. Rózowy studiuje, nie pracuje, zwiazek na odleglosc(godzina drogi), widzimy się na weekendy. W wakacje mało czasu mielismy razem, widzielismy sie na weekendy, ona by chciał ciągle. Mielismy dzis jechac do zoo które obiecałem, bo w pracy wolne ale ze pogoda dobra to musze pracowac w polu... Nie moge pewnych obowiązków odłożyc niestety. Rozowy sie obraził, że mi nie zależy, że zawsze tak sie konczy, ze obiecuje a wychodzi jak wychodzi. Że ona chce jak inne pary codziennie cos robic, gdzies jechac(mielismy we wrzesniu sie wybrac na wycieczki), że chce spędzac czas ze mną ale ja niby? nie chce. A każdy dzien wolny jej poswięcam, robie co ona chce. Weekend spędzilismy gdzies jeżdząc(z mojej inicjatywy, zamek, lody, restauracja, basen) ale jak dowiedziała się ze znowu musze robic mimo iz mówiłem co innego to sie obraziła, przestała ze mną rozmawiac i ją miałem odwiezc do domu szybciej. No i ostatnio własnie były kłótnie u nas, głównie przez ten zwiazek na odległosc i to ze mam prace i mozemy sie tak mało widziec. Teraz doszło to i tak obrazonej to jej nie widziałem. Kurde zależy mi i serio sie staram na tyle ile moge ale nic to nie daje...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@mirko_anonim: problem jest w tym że masz różowa ktora jest "studentka" i chce sie bawić. Ty za to dorosłe życie prowadzisz. Wez powiedz żeby na praktyki szła wakacyjne jak pójdzie to coś z tego będzie, a jak powie coś w stylu "do roboty chcesz mnie zagonić" to w ogóle sobie to daruj. Następnym razem szukaj sobie dziewczyny ze wsi.

@gupi_ja może po prostu chłop zainwestował w bizon i teraz dorabia u
@mirko_anonim osobiście zastanawiam się jakim cudem w ogóle miałeś czas znaleźć dziewczynę skoro pracujesz na polu i jako programista. To było podczas jakiś zimowych ferii podczas studiów, czy co? XD dla mnie osobiście praca na jeden etat to dużo i wiecznie mam wrażenie ze nie ma na nic czasu czy sił. Moim zdaniem musisz zastanowić się czy Twoje życie będzie już tak zawsze wyglądać, ze będziesz czuł potrzebę pracy na polu (tak
  • 0
Anonim (nie OP): Młoda dziewczyna, czas studiowania czyli jeszcze zabawy, a ma ograniczenia z Twojego powodu. Zamiast spędzać czas z facetem, spędza wakacje w domu i w tym problem. Czeka na obiecane prze Ciebie wyjazdy i je odkładasz to skąd zdziwienie, że jest niezadowolona.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @gupi_ja 2lata temu 6 dni koszenia. Rok temu chyba 8. W tym roku ciągnie się 3 tydzien a moze juz 4. Ogólnie ciągle awarie+ brak pogody.Stary kombajn. Dlaczego nie przyjedzie? Nie wiem, bo woli sama w domu u siebie grac w simsy zamiast u mnie. Bo jak ja nie jestem dostępny obok to ona nie chce. A co do jesieni itp. na to idzie mało czasu, niektóre
Ale różowa ma toksyczne zadatki(brak ojca, rozwód w dziecinstwie) i pewne zachowania całkowicie uważa, że ona ma słuszność. Praktycznie nie przegadasz, dasz argumenty a ona i tak to zleje.


@mirko_anonim: I serio masz zamiar układać sobie życie z kimś takim? Jesteś masochistą?