Wpis z mikrobloga

Haha i co wykopki? Tak plujecie na chrome, że zżera najwięcej ramu, że najmniej jest prywatny. A prawda jest taka że to frajerfox zużywa najwięcej ramu i jest najbardziej niestabilny. W dodatku jak go miałem to co rusz się zawieszał i sypał bluscreenami, a chrome działał bezbłędnie nawet na starszych komputerach. #przegladarki #firefox #chrome #google #informatyka #bekazwykopkow #bekazpodludzi #internet
ANTYPOLAND - Haha i co wykopki? Tak plujecie na chrome, że zżera najwięcej ramu, że n...

źródło: firefoxtogowno

Pobierz
  • 65
Komu w ogóle przeszkadza zużycie RAMu przez przeglądarkę? Co wy siedzicie w 2023 roku na 2 GB że wam nowa otwarta karta zawiesza system?


@Larsberg: No powiem Ci że czasami pracujesz na służbowym laptopie i potrafią ci rzucić takim szrotem, że aż głowa boli ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja np miałem sytuację, gdzie polityka firmy wykluczała użycia części przeglądarek (w tym tych opartych na Chromium) i
@Bpnn: ale ci co szkalują firefoxa są za głupi by o tym pomyśleć. Choćby i zużywał 4GB RAMu to i tak będzie lepszy bo ma skutecznego adblocka i skrypty na blokadę ciasteczek i innego syfu.
@ANTYPOLAND Google dąży do monopolizacji weba i zablokowania stron przez DRM. Nie masz komputera zatwierdzonego przez Google? Pokaże się błąd z linkiem do sklepu.
Kilka mega ramu mniej czy wolny internet?