Wpis z mikrobloga

Haha i co wykopki? Tak plujecie na chrome, że zżera najwięcej ramu, że najmniej jest prywatny. A prawda jest taka że to frajerfox zużywa najwięcej ramu i jest najbardziej niestabilny. W dodatku jak go miałem to co rusz się zawieszał i sypał bluscreenami, a chrome działał bezbłędnie nawet na starszych komputerach. #przegladarki #firefox #chrome #google #informatyka #bekazwykopkow #bekazpodludzi #internet
ANTYPOLAND - Haha i co wykopki? Tak plujecie na chrome, że zżera najwięcej ramu, że n...

źródło: firefoxtogowno

Pobierz
  • 65
@Pandillero: jak to nie mogę używać tej strony bo nie przeszedłem weryfikacji web environment integrity. Dla mnie używanie firefoxa jest w pewnym stopniu ideologiczne jako że jest to jedyna przeglądarka która nie jest oparta na chromium. Afera z wei pokazuje że brave czy vivaldi mogą potencjalnie odrzucić zmiany pchane przez googla do chromium ale nie zmienia to faktu że dobrze jest zapobiegać monopolowi zamiast walczyć z jego konsekwencjami
Trochę #!$%@?, przeglądarka ma #!$%@?ć kosztem ramu.
FF używam od kiedy powstał i już nie pamiętam kiedy się. wysypał. Ilość zakładek mam od 100 - 1200.
@ANTYPOLAND sprawdź jeszcze ile bierze pamięć ram przy większej ilości zakładek aktywnych.
Z tego co zauważyłem to EDGE nie ważne ile bierze ramu to przy ilości około 50, zaczyna nie odpowiadać.
@Ulfric_Stormcloak: jak się brave ma do opery bo jej właśnie używam? W niej mam super ficzery jak okienko wyskakujące przy zaznaczaniu, przelicznik, kopiowanie zdjęć do schowka tak że wyskakuje okienko z nimi przy uploadzie, wbudowany vpn. Opowiedz coś o brave bo to jest chyba ta przeglądarką gdzie masz wbudowane obsługę crypto, nie mylę się?
To by trzeba porobwac do tej wersji opery dla crypto i web3