Wpis z mikrobloga

Jak mnie wku&#!@!@ Ci starzy grzybiarze. Człowiek pozbierałby sobie chociaż trochę na sosik. ale nie, wj@&!& się taki do lasu z kozikiem i wytnie wszystko w pień. Mam taką ciotkę Grażynę co ma swoje ulubione miejsca gdzie grzybów jest dużo ale za ch&!@ powie gdzie bo "hihihi nie powiem Ci bo wszystkie wyzbierasz". Albo wk$#&!@ mnie jak te grzybowe ku&$# jaką grupą 15 osób do lasu i później wstawiają zdjęcia na grupki fejsbukowe z wyj&$@$;$! wiadrami "zobaczcie grażynki 30 minut okolice Łęciny Dolnej" (gdzie oczywiście nie wspomną że zbierane w 20 osób, zmyślają lokalizację bo jest obowiązek ich podawania w takich grupach na fb, albo lasy o których wspominają to zakres 60 km.

Starych grzybiarzy jeb@€ prądem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #grzyby #grzybobranie #las #gorzkiezale
  • 5
@WenerowaAngela: Idź daleko od szosy a nie tam gdzie są wszyscy..nie ma opcji, że pokrycie jest pełne przy takich obszarach...o ile miejscówka duża a nie lasek 3x3 km i 1500 osób...bo tam to nic nie znajdziesz jak juz wycięte. Się jedzie w duże lasy.
@WenerowaAngela: Bo grzybiarz Ci prawdę powie jak się pomyli :D a tak na serio to @fraciu ludzie są leniwi, zwykle sie nie zapuszczają na kilka km wgłąb lasu, a najchętniej jakby znaleźli juz od razu w łatwo dostępnym terenie. Ja mieszkam w górach i przykładowo przy wiosce i 2-3 km od niej wykoszone, ale jak już pójdziesz 5km ku szczytowi to ludzi może spotkasz przy drogach leśników, a im dłużej trzeba