Wpis z mikrobloga

a to ciekawe, zwłaszcza ci z lewicy są za jeszcze większą wolnością i kapitalizmem tak? xDD


@prosty_banan: Tak, niektóre typki z lewicy takie jak ja są za wolnym rynkiem i wolnością obyczajową zamiast zamordyzmu obyczajowego.
neuropa to kapitaliści którzy są za dużo większą wolnością niż choćby konfa ale #!$%@? z tym, niech będzie że wielbią Stalina XD


@CamusVevo: Ludzie wspierający całym sercem marskizm kulturowy, jak np. kary za celowe użycie złych zaimków wolnosciowi XDDD

Oprawcie to w ramkę, #!$%@?.
@uriel_ck: napisałeś, że wystarczy zapytać dowolnego neuropka i on potwierdzi to, co piszesz. No to ci napisałem, że zaprzeczam, a jestem tym dowolnym neuropkiem.
Fun fact: neuropa (jako ogół) nie jeat skrajnością, jest centrum.
@Kapitalista777: czekam na konkrety xD kolejny przyszedł się zesrał i nie potrafi podać nawet jednego przykładu; mordo marksizm kulturowy nie istnieje, dosłownie to nazwa została wymyślona żeby podciągnąć rzeczy zupełnie niezwiązane z marksizmem pod marksizm i żeby ludzie z niskim IQ jak ty od razu się przestraszyli xD to jest dosłownie odpowiednik straszenia dzieckiem że go zły pan zabierze jak nie zje kolacji
@Kapitalista777: nie podałeś mi przykładu, podałeś swoje urojenia xD a co do tego że uważasz aborcję za zabijanie dzizeci przed urodzeniem bez powodu znowu pokazuje że neuropa jest dużo bardizej wolnościowa niż wy konfepisowcy xD
prawdziwa wolnosc jest wtedy jak nie mozesz dokonac aborcji, jak nie mozesz obrazac pana boga albo jak dwoch doroslych facetow nie moze byc razem w zwiazku bo to marksizm kulturowy xdd
@Kapitalista777: nie dostałem przykładu, aborcję olewam bo wiadomo że przez to że jesteś katolem jesteś przeciwko wolności w tej sprawie i uważasz to (błędnie) za morderstwo zamordysto i komuchu; reszta twojego komentarza to napisanie co uważa neuropa twoim zdaniem bez pokazania kto tak uważa, równie dobrze mogę napisać że część konfederacji jest za legalizacją lekkiej pedofilii albo inne podobne bzdury
no czekam na prztjksfy zamordyzmu neuropy xD


@CamusVevo: poszukałbym tego screena z neuropkowego discorda w którym czołowi poplecznicy chcą odbierać podstawowe prawa człowieka osobom które nie przyjęły dobrowolnego, eksperymentalnego preparatu mrna ale mi się nie chce, możesz sobie sam poszukać

Do tego wypowiedzi Biedronia i innych polityków lewicy w tym temacie skutecznie utwierdziły mnie w przekonaniu że z wolnością nie mają nic wspólnego ¯\(ツ)/¯