Wpis z mikrobloga

@CamusVevo no za taką wolnością, żeby homoseksualiści mogli wszystko, a biały pracujący, heteroseksualny mężczyzna, żeby nie miał nic. Wystarczy zapytać dowolnego typa z tagu neuropa, czy istnieje rasizm czarnych wobec białych. Zakaz używania wielu słów, zakaz kościoła katolickiego, ale islam już jest git, zakaz posiadania broni, zakaz możliwości bronienia się przed napastnikiem (a tym bardziej jak napastnik jest czarny). Facet ma udowodnić swoją niewinność kiedy jest posadzony o gwałt (normalnie to trzeba
@CamusVevo już @octopussy8 odpowiedział, są ataki na islam, a brak tych ataków wymysliliscie wy! prawaki!
swoją drogą zabawne są takie rozmowy, gość powiedział co myśli, tak jakby nie dało się wejść na tag neuropa i zobaczyć co tam wypisują. Bardzo mnie denerwują takie kłamstwa, które można sprawdzić w kilka sekund, ale typ będzie czarował, że wcale tak nie jest.
@CamusVevo: Dla ścisłości, to nie negowałem tezy, że neuropa nie czci Stalina (chociaż kto ich tam wie xd), tylko tezę, że są wolnościowymi kapitalistami.
Żeby ich znaleźć, musiałbym sprawdzić czarną listę. Nie wiem gdzie to teraz się znajduje na wypoku 2.0 xD