Wpis z mikrobloga

#ukraina #rozowepaski #dziewczyna #dziewczynybeztabu #tinder #badoo #zwiazki #niebieskiepaski #samotnosc #rosja #kazachstan #bialorus

Cześć,

Chciałem się Was zapytać, czy podejmował ktoś z Was próby znalezienia dziewczyny z krajów byłego ZSRR? A może nawet komuś się z Was udało i jest w związku z dziewczyną, z któregoś z tych krajów?

Przyznam się, że nie miałbym nic przeciwko spróbowaniu nawiązaniu takiej relacji. I od razu dodam, wcale nie dlatego, że niby uważam, że te dziewczyny są w jakiś sposób łatwiejsze (wiem, nieładne określenie) do poderwania, albo, że każda z nich marzy o chłopaku z Polski. Nie, wcale tak nie uważam. To są normalne dziewczyny, które też mają swoje oczekiwania.

Ogólnie przez ostatnich parę lat poznałem bardzo wiele dziewczyn ze wschodu i zasadniczo, poza kilkoma wyjątkami, mam dobre, bądź neutralne zdanie o nich. Nie zauważyłem z ich strony jakiś negatywnych zachowań, ale z drugiej strony, te moje znajomości nie były jakieś bardzo głębokie, po prostu to było zwykłe koleżeństwo. Wiele takich dziewczyn poznałem na tańcach. Nawet dzisiaj tańczyłem sporo z fajną Rosjanką z Syberii (niestety jest zajęta).

Zasadniczo myślę, że pomimo różnic kulturowych, mógłbym spróbować być w związku z dziewczyną ze wschodu. Znam wiele takich przypadków, że w związku dziewczyna jest ze wschodu, a chłopak to Polak i dwie sytuacje, ona Polka, on ze wschodu, konkretnie z Ukrainy (spoko gość swoją drogą), albo z Rosji (też bardzo sympatyczny chłopak i zarazem świetny tancerz).

Nie mam pojęcia jak zabrać się za podrywanie takich dziewczyn. Zresztą nie dotyczy to tylko tych ze wschodu. Z innymi jest podobnie. Na Badoo czy Tinderze mam opis po angielsku i widzę, jak mnie lajkują dziewczyny ze wschodu, ale nie mam pojęcia jak w ogóle zacząć znajomość. Serio, kompletnie zatraciłem takie umiejętności. Wolałbym poznawać w realu. Na tańce, na które chodzę, czasami przychodzą, a to Ukrainki, a to Białorusinki (parę lat temu poznałem śliczną Białorusinkę, niestety kontakt Nam się urwał, czego bardzo żałuję), a to Rosjanki, ale podrywanie w takich miejscach, to coś, czego nie potrafię. Dlaczego? Bo to kulturalne towarzystwo ludzi, którzy zbierają się po to, by sobie potańczyć, a nie niewiadomo co.

Niestety, czasami problemem jest język. Niektóre z poznanych dziewczyn słabo rozumiały polski, angielski także nie za bardzo (ale poznałem i takie, które mówiły po angielsku świetnie), ja natomiast ani trochę nie mówię po rosyjsku, czy ukraińsku.

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i dałby rady? Będę wdzięczny.
Kopytnik_1 - #ukraina #rozowepaski #dziewczyna #dziewczynybeztabu #tinder #badoo #zwi...

źródło: Szara myszka ze wschodu

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 W sumie to nie było w tym nic szczególnego. Na tinderze zawsze mam opis po angielsku plus nie jestem nachalny, czyt. nigdy nie używałem tej apki do ustawiania się typowo ja ruchanko no i mam wrażenie, że im więcej lajków i par masz z zagranicy tym więcej pokazuje Ci takich osób ale to może być po prostu kwestia dużego studenckiego miasta. Jak już przełamiesz pierwsze lody to jest dużo łatwiej niż
  • Odpowiedz
Dzięki, jak najbardziej może być tak jak piszesz. Wiadomo, że różni ludzie się trafiają i również może być ktoś taki, kto zechce frajera, czyli mnie, wykorzystać do swoich celów.

@Kopytnik_1: Byczku broń borze nie nazywaj się frajerem przez to co napisałam jakiś randomowy śmieć z wykopu (w sensie ja) jeśli chcesz coś zmienić to musisz próbować a w końcu się uda, świat nie składa się z samych gigachadów i modele VS,
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 A no i wykorzystuj magię DeepL i chatugpt. Za pierwszym razem jak poznawałem jej koleżanki i rzuciłem parę prostych zdań po turecku i azersku (w sumie to mieszały angielski, azerski, turecki i rosyjski co było mega dziwne) to mocno zaplusowałem. Teraz coś tam uczę się hiszpańskiego. Ogólnie to polecanko nawet jak będziesz gadać tylko po angielsku bo to rozwija i na swój sposób zmienia światopogląd na co dzień.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Weź od niej badania czy nie ma jakiś chorób, nie zapominaj jaki to kraj, a jak nie wesz, to poczytaj przed 2021. Na bank w 2 lata się nie zmienili. Z fartem Mordo.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: wiążesz się z rodziną. Tylko na początku jest chłopak+dziewczyna=dobra zabawa, potem przychodzi do rodzinnych zapoznań, imprez, dalszych rodzin, wyjazdów zapoznawczych, zwyczajów...
Mija 10 lat, młodzieńczy entuzjazm wietrzeje i oprócz codziennego życia musisz borykać się z różnicami kulturowymi, które nie znikają.
I to nie jest tak, że z czasem przyzwyczajasz się do dziwaczności, tylko odwrotnie, z czasem coraz bardziej to przeszkadza.
To jest pewne obciążenie, które musisz udźwignąć.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: tak samo rozszczeniowe jak p0lki z tą różnicą, że będzie siedzieć na dupie w domu i jej zadanie to ładnie wyglądać, sprzątać i gotować a twoją #!$%@?ć na nią, na jej zachcianki i na twój dom bo to ty go kupisz

najlepsze są tak do 40 lvl bo później już nawet urody nie mają do zaoferowania a córka myśli, że jej matka jest bita przez starego przez to, że ojciec
  • Odpowiedz