Wpis z mikrobloga

głupota p0lek #!$%@?. jest taki program "Jestem z Polski" gdzie Polacy z różnych zakątków świata pokazują gdzie i jak mieszkają. trafiałem na odcinek że p0lka poznała jakiegoś murzyna z Kenii, mieszka z nim w chacie z gówna (dosłownie) i nie ironicznie na wizji przeżywa wyparcie mówiąc że tu jest tak zarąbiście bo mają duży garnek żeliwny i nie trzeba dania dzielić na porcję bo każdy może jeść z wielkiego gara xDDDDD nie to co w Polsce :V #p0lka
Pobierz PozdroMleczny - głupota p0lek #!$%@?. jest taki program "Jestem z Polski" gdzie Polac...
źródło: temp_file4406295378026053165
  • 11
@PozdroMleczny: wow, naprawdę p0lka, bo poznała fajnego faceta i zrezygnowała z wyścigu szczurów na rzecz spokojnego życia w super klimacie xD lepsze byłoby życie z p0lskim Jankiem, #!$%@? w deszczowej i przygnębiającej Polandii na dwa etaty - w robocie i w domu.
@Mamaboss: można żyć skromnie ale powoli i spokojnie w "chatce z gunwa", albo w Polsce, gdzie wiecznie pieniędzy na wszystko brakuje bo trzeba brać kolejne auto w leasing by się pochwalić przed sąsiadami i kolejnego ajfona, smartwatcha i termomixa, brać nadgodziny, pracować na dwa etaty a na starość paść przed emeryturą z pokiereszowanym kręgosłupem.

Jedynie służba zdrowia jako tako działa bo w Afryce to można liczyć co najwyżej na naćpanego szamana
@AlienFromWenus: Racja, zależy jakie kto ma priorytety. Ja po prostu nie rozumiem tego komentowania i oceniania obcych ich kobiet, które z nimi nie mają kompletnie nic wspólnego xD a sam odcinek z chęcią bym obejrzała, ciekawa jestem jak wyglada życie w Kenii z perspektywy Europejki ;))
@Mamaboss: no każdy ma inne wymagania co do życia i inne potrzeby, jak jakaś woli mieszkać w chatce to mieszka w chatce, jak ma ochotę mieszkać w apartamencie i chwalić się na IG nowym AMG to tak żyje, a jak chce podróżować po świecie w kamperze i pracować dorywczo tam gdzie koła poniosą to tak samo. Wykopki mają kompleksy bo żyją w piwnicy i nie mają większego wyboru więc hejtują każdy