Wpis z mikrobloga

574 329 + 101 + 123 = 574 553

Pomarańczowa trasa na Sobótkę to chyba najładniejsze widoki na Ślężę z wrocławskiego kierunku. Jeśli dobrze pamiętam, to odcinek między Wierzbicami a Solną szczególnie podkreślał jej wdzięki, widać ją stamtąd w pełnej krasie. A na deser "kanion" w Księginicach Małych - jechałem już tamtędy od strony Tąpadeł, ale nic specjalnego nie rzuciło mi się wtedy w oczy, dopiero odwrotny kierunek odsłonił to ciekawe miejsce.

Czerwona miała być dłuższa, planowo chciałem odwiedzić Jawor, ale po pięciu dychach dopadła mnie jakaś zwała... Zacząłem być głodny i w zasadzie wokół tego kręciła się już dalsza podróż, kawałek dalej postanowiłem więc zawrócić na obiad. Pewnie prościej by było dojechać do Jawora i tam coś wszamać, ale w końcu rowerem byłem, ileż to do domu podskoczyć :) Kopikopodobne cukierki kawowe nie sprawdziły się w roli zapasów energetycznych, trzeba wrócić do żelków.

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz DwaNiedzwiedzie - 574 329 + 101 + 123 = 574 553

Pomarańczowa trasa na Sobótkę to chy...
źródło: mapka
  • 3
@elzevir: Równik jest moim jedynym rowerowym ekshibicjonizmem, jeżeli interesuje Cię coś konkretnego, to wal na priv - tyle że moje trasy to czysta brouterowa improwizacja. Czasem trafi się ładniejszy odcinek i przeważnie wtedy coś na ten temat tu skrobnę, ale ogólnie to asfalty jak asfalty :)