Wpis z mikrobloga

Hej Mirki jak tam u was wygląda sytuacja w związku z zakazem wyprzedzania dla tirów? U mnie w mieście same czerstwe pieczywo, a świeże bułeczki to już tylko legenda opowiadana dzieciom ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekaztransa #heheszki
  • 51
  • Odpowiedz
@Dorianek Przepraszam. Dopiero przejzalem twoj profil i widze, ze udzielasz sie na patotagach. Jakbym wczesniej spojzal to bym wiedzial zes debil i nie bedzie z kim merytorycznej dyskusji prowadzic.
  • Odpowiedz
zdradze wam sekret , ciezarowki dalej moga sie wyprzedzac, przepis tyczy sie gdy auto jedzie na ocieciu nie moga sie wyprzedzac, wystarczy, ze nie jezdze ze swoja maksymala predkoscia i jest ok
  • Odpowiedz
@visac: wszyscy juz powoli leja na ten zakaz. Na nagrania z kamerek jest prosta odpowiedź: "Ciężarówka wyprzedzana jechała znacznie poniżej limitu" i w tej chwili nagraniem na kamerkach nic nie zdziałasz. Nawet policja chwaląc się akcjami z dronów robiła to na obszarze ze znakiem zakazującym wyprzedzania..., a nie zwykłym odcinku
  • Odpowiedz
  • 3
@fishery hehehe śmieszne :) jestem kierowca... Powiem Ci że zawód trudny i niewdzięczny. zgodzę się z faktem, że jak transport stanie to w ciągu kilku dni odczujemy tego skutki, widzę to od innej strony a nie z pozycji piwniczaka zza komputera. Zaskoczę Cię, największe fleje i brudasy jakie widuje to użytkownicy osobówek czy to u nas czy za granicą. Pikanterii dodaję fakt, że najgorzej wyglądają damskie toalety. Jak kierowca chce to
  • Odpowiedz
@Hellicon ostrzegali o kolejkach na lewym pasie, bo będą wyprzedzać maruderzy po 100 km/h ciężarówki na prawym… nic takiego nie zaobserwowałem, za to i tak czasami ciężarówka potrafi się jeszcze #!$%@? 50m przed autem, ale to było raz i jak wpuszczał z wyjazdówki z mop… wiec jest lepiej.
  • Odpowiedz
@lubie_jablka Chodzi o to, ze przejechalem prawie cala Polske tak jak napisalem i to ze od Zakopanego do Krakowa nie ma autostrady to nie znaczy, ze dalej jej nie ma. Po za tym na drodze ekspresowej obowiazuje rowniez zakaz wyprzedzania dla samochodow ciezarowych, wiec jest to analogiczny przypadek, wiec nie wiem o co ci chodzi.
  • Odpowiedz