Wpis z mikrobloga

Hej Mirki jak tam u was wygląda sytuacja w związku z zakazem wyprzedzania dla tirów? U mnie w mieście same czerstwe pieczywo, a świeże bułeczki to już tylko legenda opowiadana dzieciom ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekaztransa #heheszki
  • 51
  • Odpowiedz
@Hellicon codziennie jeżdżę autostradą do pracy i rekordowo szybko dojeżdżam. I tak ograniczenie do 110kmh więc po prawej sobie jedzie kolumna tirów a po lewej autka osobowe spokojnie
  • Odpowiedz
@Hellicon Widze autostradami malo jezdzisz. Ja w srode wrocilem z Zakopanego, czyli praktycznie przez cala Polske przejechalem i rzeczywiscie dzieje sie to co bylo mowione przed wprowadzeniem zakazu. Na prawym pasie dlugie kolumny ciezarowek, a na lewym „niedzielni kierowcy” jadacy 100 km/h i nie ma opcji, ze ci taki zjedzie poki kolumna sie nie skonczy, zeby cie przepuscic. Takze jazda z dozwolona predkoscia 140 km/h byla praktycznie niemozliwa.
  • Odpowiedz
@Dorianek Kolego. Przejechalem do Zakopanego 500 km i z powrotem tylko w ostatnim tygodniu, wiec mowie ci co widzialem. Po za tym jedyne co potrafisz to ironizowanie czyli brak merytoryki, wiec to ty nic nie wnosisz do tematu. W tym roku przejechalem juz 30 tys km oczywiscie glownie po autostradach, wiec jak najbardziej uwazam, ze moge porownac sytuacje z przed i juz po wprowadzonym zakazie. Co ty wnosisz do tematu oprocz zwyklego
  • Odpowiedz
@Hellicon: nie wiem jak u mnie w mieście, no jestem aktualnie nad morzem. Co niektórzy próbowali się wychylać na autostradzie, żeby pieczywo i wędliny były na czas albo nawet szybciej, ale od razu na prawy pas i mandat.
  • Odpowiedz