Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak zachowuje się człowiek chory na bipolar, w trakcie przebiegu manii, że wymaga hospitalizacji? Ja mam nerwicę i zaburzenia depresyjne, ale są dni, że czuję sie dobrze, z entuzjazmem wstaję rano i musze przegadac to ze swoim #psychiatra czy to czasami nie jakas hipomania. ehh

#depresja #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
Załóż sobie dzienniczek i zapisuj, bo dobre stany kasują złe, a złe dobre. Nie musisz mieć pełnoobjawowej manii by mieć to. Te małe górki i brak pozytywnych wyników leczenia może już świadczyć o bipolar.
Mania z psychozą prowadzi do hospitalizacji, ale to nie każdy ma, nie każdy ma takie nasilenie, że biega nocą na bosaka i nie śpi kilka dni.Możesz być tylko naaktywny i bardziej gadatliwy.
. Ja jutro idę się w
Anonim (nie OP): @Ana77:

Załóż sobie dzienniczek i zapisuj, bo dobre stany kasują złe, a złe dobre. Nie musisz mieć pełnoobjawowej manii by mieć to. Te małe górki i brak pozytywnych wyników leczenia może już świadczyć o bipolar.
Mania z psychozą prowadzi do hospitalizacji, ale to nie każdy ma, nie każdy ma takie nasilenie, że biega nocą na bosaka i nie śpi kilka dni.Możesz być tylko naaktywny i bardziej gadatliwy.
@mirko_anonim: myślisz skutek z przyczyną.

Konsekwencją Mami i hipomanii jest wyższe libido . W hipomanii może się to objawac większą potrzeba współżycia z partnerem lub osobami atrakcyjnymi. Wprzypadku mani chodzi o współżycie z kimkolwiek. Nawet nie atrakcyjnym dla osoby chorującej na Manie.
@mirko_anonim: Jestes erotomanem, że wszystko zrzucasz na popęd? Tak trudno znaleśc w jaki sposób objawia się ta choroba? Mania to nie jest dobry nastrój. Obys nigdy tego nie miał.
Anonim (nie OP): @Ana77:

@mirko_anonim: Jestes erotomanem, że wszystko zrzucasz na popęd? Tak trudno znaleśc w jaki sposób objawia się ta choroba? Mania to nie jest dobry nastrój. Obys nigdy tego nie miał.


Z takim podejściem do tematu to nie dziwie się że masz problemy, nazywasz kogoś erotomanem, a nie masz pojęcia czym jest popęd i jak potężne działanie ma na psychikę organizmu.