Wpis z mikrobloga

Dzis, po poltora miesiaca oczekiwania, dowiedzialem sie, ze moj wniosek o podwyzke zostal odrzucony. Nawet kontrpropozycji mi nie zlozyli. Widocznie firma uwaza, ze przez rok inflacji nie bylo, moje skille nie wzrosly, a wiedza na temat projektu jest na poziomie z dnia rekrutacji. Smuteczek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#programista15k #korposwiat #pracait #pracbaza
  • 26
  • Odpowiedz
. Widocznie firma uwaza, ze przez rok inflacji nie bylo, moje skille nie wzrosly, a wiedza na temat projektu jest na poziomie z dnia rekrutacji.


@askey: nie, nie uważają tak. uważają albo że blefujesz że jesteś w stanie od nich odejść i zmienić pracę, albo uważają że zbyt łatwo cie zastąpić kimś innym
  • Odpowiedz
  • 0
@Bad_Wolf: Niestety, masz racje. Taka wlasnie mam polityke. Problem polega na tym, ze po kilku latach, kiedy zmienialem robote wlasnie z powodu kasy, chcialem zatrzymac sie na dluzej w jednym miejscu. Zmiany roboty nie ulatwia tez fakt, ze mam znakomitych zawodnikow w zespole, i nie musze sie tu uzerac z agilowymi bzdurami i ludzmi - nierobami typu scrum masterzy itp. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@villager: Blefowac - nie blefuje, co moga se sprawdzic po moim linkedinie i tym jak czesto zmieniam robote. Moja zastepowalnosc moga sprawdzic rownie latwo - historia i jakosc commitow w dowolnym repo, nad ktorym pracuje, o to jestem spokojny.
  • Odpowiedz
Dzis, po poltora miesiaca oczekiwania, dowiedzialem sie, ze moj wniosek o podwyzke zostal odrzucony. Nawet kontrpropozycji mi nie zlozyli. Widocznie firma uwaza, ze przez rok inflacji nie bylo, moje skille nie wzrosly, a wiedza na temat projektu jest na poziomie z dnia rekrutacji. Smuteczek


@askey: nie, firma uważa, ze i tak nie odjedziesz, więc można cie olać.
  • Odpowiedz
@askey: ja miałem to samo, najlepsze jest to że pracodawca nie chciał mi dać nawet 200zł podwyżki, a inna firma dała mi 2.5x tyle co miałem. Także, jakoś #!$%@? inni mogą.
  • Odpowiedz
  • 0
@4mmc-enjoyer: To prawda, moj profil uwazam za dobry, codziennie wpadaja jakies oferty od rekruterow. Problem jest taki, ze wiekszosc z nich jest slaba - przestarzaly stack/brak 100% remote/slaba kasa/jakas kombinacja powyzszych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ciezko przejsc przez to morze smieciowych ofert
  • Odpowiedz
  • 0
@wafel93: po czym wnosisz? Biorac pod uwage to, co wpada mi na linkedinie, nie widze nic niepokojacego pod wzgledem propozycji pracy
  • Odpowiedz
  • 0
@nobrain: zyski mojego kontrahenta nie sa moja sprawa, mnie interesuje moja wartosc rynkowa, ktora jest wyzsza, niz moja obecna stawka
  • Odpowiedz