Wpis z mikrobloga

Ciocia ok 60roku zycia poprosiła żebym pomógł z internetem. podpisanie umowy, koniecznie mialo byc w salonie bo ona nie umie w komputer. Mowie spoko.
Wczesniej byla w #play i jej naciskali dziadostwa.

zadzwonilem do play i zapytałem o ofertę. chlop mi wyliczył 140zl /miech

natomiast w salonie, za te same usługi początkowo powiedzieli 180.
mowie ze #!$%@?, zrywamy oferte.
babki zeszły wtedy do 160zl i mowily ze ten na infolini to debil i nie umie liczyc.

powiedziałem Cioci ze czuje wał nosem, i nie podpisujemy.
wyszedłem na chwile przed salon i nagly zwrot akcji.

okazalo sie ze KOMUPTER zle naliczył rabat i jednak bedzie 140zl xd

szkoda mi starszych ludzi bo #!$%@? ich jebiq na hajs.
jestem przekonany ze ciocia nie byla pierwsza chyba że wcześniej KOMPUTER dobrze naliczał rabaty xd ale ja nie wierzę w takie przypadki.

jest tu ktos od #play ?
#oszukujo #orange #upc #plus
  • 9
  • Odpowiedz
@300px: Bierz router na kartę sim i kup starter z internetem. Teraz jest promocja przez rok: 35 zł za 200 GB miesięcznie.

Router zostanie, a jak okaże się, że ciotka zużywa zawrotne 5GB miesięcznie to jej weźmiesz coś za 10 zł.

https://www.play.pl/kampania/100gb

Nawet bez routera się obejdzie. Wystarczy, że pokażesz jak zrobić hotspot w telefonie albo tethering usb.
  • Odpowiedz
@300px: moze napisz po prostu jaka to umowa? nawet nie wiadomo czy to jest internet komorkowy, po kabli, moze jakis pakiet, internet komorkowy, po kablu i telewizja na przyklad.
moze jeszcze mamy za ciebie i ciotke sie dowiadywac?
  • Odpowiedz
  • 0
@300px z Playem jak wiesz co jest grane to ciebie nie będą próbowali r*chać, ja mam za 90 zł/mies światłowód+tel 20 giga, jak z tv to nie wiem bo mam iptv ale idzie nawet starych ludzi nauczyć jak korzystać z tivimate
  • Odpowiedz