Wpis z mikrobloga

Biorę 0,5 mg dziennie finasterydu i 1 raz dziennie psikam minoxem. Po trzecim tygodniu brania połówek tabletki fina dziennie zauważyłem spadek libido (wcześniej seks niemal codziennie, po trzecim tygodniu od rozpczęcia przygody z finem odstawiłem tabletki - aż mi różowa przygadała czemu od tygodnia nie mam ochoty ;P) oraz brak porannej erekcji.

Po trzecim tygodniu widząc te objawy zrobiłem sobie kilka dni przerwy i po tygodniu bez tabsów był przedwczoraj pierwszy seks, wczoraj kolejny i dziś jeszcze jeden. Wzwód normalny, ale ilość spermy mała, szczególnie jak na tydzień absytencji ;)

Jakkolwiek. Te objawy to znak, że powinienem odstawic na dobre ten lek czy mogę wrócić po przerwie?

#zakola #zdrowie #lysienie #medycyna #lekarz #finasteryd
  • 7
@km00787: Jeżeli rzeczywiście czujesz wpływ, a to nie placebo to odstaw albo zmniejsz dawkę o połowę, nadal będzie efektywna. Ja nie czuję różnicy na ducie, ale to wcale nie oznacza, że tak też musi być u Ciebie.
  • 0
@AVOIDME: Raczej nie placebo. Mam 30 lat i od kilkunastu ochotę na seks niemal codziennie ;D a tutaj w ciągu kilku dni zorientowałem się, że nie mam ochoty na żadne seksualne rzeczy specjalnie. No nic, spróbuję 0,5 mg co drugi dzień zamiast codziennie
@km00787: U mnie pierwsze 2 tygodnie takie były i sperma to była przezroczysta praktycznie, po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy. Brałem 1 mg codziennie, w sumie muszę wrócić bo zapomniałem brać od dłuszego czasu.