Wpis z mikrobloga

"[...] zawsze i na zawsze najważniejszy będzie charakter. Największe branie mają faceci, którzy coś sobą reprezentują.[...] " - @nad__czlowiek
https://wykop.pl/wpis/72334737/tinder-zwiazki-blackpill-redpill-prawda-jest-taka-

Rzeczywistość:

<obrazek autorstwa @Mescuda ? >

#tinder #zwiazki #blackpill #redpill #rozwojosobistyznormikami
LajfIsBjutiful - "[...] zawsze i na zawsze najważniejszy będzie charakter. Największe...

źródło: comment_1606831680q0WBV4ubDFoCYgwHGNsYvg

Pobierz
  • 56
Ale taki facet nigdy nie wejdzie w związek z normalną dziewczyną na poziomie, która ma pracę, hobby, zainteresowania niezwiązane z alkoholem i imprezowaniem i która może mu dać i wychować dziecko


@nad__czlowiek: Tu się nie zgodzę. Laski, nawet ogarnięte, wdając się w relację z opisanym typem, zaczynają mieć w głowie wizję tego, jak on się zmienia pod jej wpływem. Co oczywiście nigdy nie następuje, no ale ona zakochana i ciągle ma
@frequenttraveler interesuje się astronomią trochę filozofią jak w tym memie, motoryzacją i filmami ale nie oglądanie durnych seriali na netflixie tylko jestem w stanie dużo o tym porozmawiać, ale też pogadam na każdy temat bo sam zawsze lubię się czegoś dowiedzieć. Poza tym skończyłem prawo, mieszkam samemu i sam sobie radzę w życiu. Ale nie jestem chadem i to nie wystarcza
@onepnch: Wygląd, Charakter? Wystarczy, że będziesz obrzydliwie bogaty albo miał cholernie wysoką pozycję społeczną dla połowy kobiet to będzie wystarczający powód nawet gdybyś był kulawy, brzydki jak noc abyś je interesował. Co nie znaczy, że jakiś czad nie jak im się nawinie to nie będzie nagle ich przedmiotem zainteresowania bo kobiety z natury chcą mieć wszystko¯\(ツ)/¯
Jak kobieta w 2 sekundy oceni czy facet będzie w stanie zapewnić byt rodzinie? Wyczyta w myślach jego podejście do pracy, ambicje, stan konta?


@nad__czlowiek: W dzisiejszym świecie to cięższe. Łatwiejsze było kiedyś, bardziej zgodne z biologia. Był silny, dobrze urodzony. Dziś łatwo dać się oszukać. Myślisz, ze czemu faceci nawet z nizin społecznych prezentują w social mediach jakieś fotki samochodów (nawet nie swoich), udają ze maja dobry zegarek? Czemu noszą
@LajfIsBjutiful: moje prywatne przemyślenia co dla kobiet jest ważne u faceta:

-hajs
-pozycja społeczna(w jakich kręgach się obraca, ale to i tak silnie wiąże się z hajsem)
-pewność siebie
-poczucie humoru(czyt. żebyś umiał ją rozbawić xd)
-wzrost raczej patrzą żebyś nie był niższy od niej i tyle

Jeśli jesteś zadbany, z normalnymi prostymi, czystymi zębami, w przyzwoitych ciuchach i przyzwoicie pachnący(czyli coś co w zasadzie powinno być normą, pomijając ludzi z
ale co facet 5/10 ma nadrabiać? Wystarczy że nie będzie celował w 8/10 tylko 5/10 i ma dziewczyn na pęczki


@nad__czlowiek: tu de facto sam potwierdzasz to, że wygląd jest najważniejszy i od tego się wszystko zaczyna. Ja sam jestem 5/10 i mam praktycznie wszystko to o czym piszesz, cele, wykształcenie, dużo hajsu, własną firmę, furę za 400k, hobby, zdrowy tryb życia. Powodzenie mam zajebiste, ale tylko u lasek z mojej
Od bycia ładnymi to są kobiety, facet ma zwyczajnie wyglądać ok


@WypiekPeel: Czyli liczy się wygląd XD A "ok" to znaczy 6-7 co najmniej, a jak się ma hajs to można coś podbić operacjami więc dla tych 6 jest jakiś ratunek
Można powiedzieć więcej. Każdemu, niezależnie czy jest brzydki czy ładny, podobają się ładni ludzie. I każdy chciałby jakiegoś atrakcyjnego partnera. To czy jest się 3/10 czy 8/10 nie ma nic do rzeczy.


@stasiu84: Ano, każdy chce od życia co najlepsze. Wygląd to jest trochę jak system kastowy, #!$%@? być skazanym na coś z powodu tego jaki albo gdzie się urodziłeś
@LajfIsBjutiful: jeszcze jakbyście się serio interesowali tymi rzeczami XD
Co tylko przejrzę tag przegryw to zawsze jest #!$%@? postami typu "uuu dzisiaj walę piwsko i jem maltikeksy", "zesrałem się i poszedłem spać", "w końcu urlop, można 16h siedzieć przed komputerem" a potem przyjdzie taki jeden z drugim i mówią, że kobiety nie chcą facetów z pasjami XDDD

No i to, że przegywy nie mają żadnych pasji pokazuje jedno
Facet posiadający pasje