Wpis z mikrobloga

#przegryw #instagram #tinder #samotnosc #pieklomezczyzn #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka

Szukałem na Instagramie, trochę z ciekawości, a trochę z faktycznej potrzeby, profilu, na którym są udzielane rady dla samotnych mężczyzn. Jak sobie radzić z samotnością, jak się oswajać z nią i mimo wszystko starć się żyć. Nic nie znalazłem. Znalazłem wiele profili z radami dla singielek, par, rodziców, ale dla samotnych mężczyzn nie.

Przyczyny samotności u mężczyzn, zwłaszcza takich jak ja, nieatrakcyjnych i nie najmłodszych, są zdecydowanie inne, niż u kobiet. A pomoc, czy rada, bywają potrzebne.

Może znacie miejsca, gdzie można otrzymać taką pomoc? I od razu dodam, nie, ten tag nie jest takim miejscem. Tak, terapia mogłaby by pomóc, ale na ten moment ze względów finansowych nie mogę na nią pozwolić (wszak jestem biednym przegrywem :).

Będę wdzięczny za wszelką pomoc, bez naśmiewania się czy dokuczania. :)
  • 13
@DestroyersPL: Już wcześniej tu inny miał problem ze zrozumieniem. Byłem, jestem i będę brzydki. Przyczynę samotności znam, rady szukam jak sobie radzić z tą samotnością, a nie jak znaleźć dziewczynę będąc brzydkim. Czy teraz jest to już jasne?