Wpis z mikrobloga

- nazywaj się Jerzy Owsiak
- bądź dziennikarzem zaangażowanym w działalność radiową i telewizyjną od jakiś 30 lat
- bądź prezesem fundacji otrzymując z tego tytułu regularne wynagrodzenie
- organizuj liczne szkolenia dla firm
- napisz z 6 książek, nagraj dokument dla Netflixa, wystąp w przeszłości pewnie w kilkunastu innych

- bądź zwyzywany przez wykopków od złodzei bo masz czelność jeździć nowym autem w leasing xD

#bekazpodludzi #heheszki #owsiak #woodstock
Pobierz ATAT-2 - - nazywaj się Jerzy Owsiak
- bądź dziennikarzem zaangażowanym w działalność ...
źródło: Screenshot 2023-08-07 at 19.34.16
  • 66
@ATAT-2: Gość robi robotę i powinien zarabiać za to pieniądze. Może nawet duże. Nie ma w tym nic nie normalnego. To co mnie #!$%@?, to jest to, że on twierdzi, że wcale tak nie jest: że żyje jak mnich, jego rodzina to wzór ubóstwa i odżywiają się nektarem z kwiatów i polnymi owocami. Tak jakby dostanie życie, za uczciwie zarobione pieniądze to był jakiś obciach! Po co to pajacowanie? Zarobiłeś, to
To co mnie #!$%@?, to jest to, że on twierdzi, że wcale tak nie jest: że żyje jak mnich, jego rodzina to wzór ubóstwa i odżywiają się nektarem z kwiatów i polnymi owocami


@bigdukesix: ale weź potwierdź to czymkolwiek - cytatem jakimś, artykułem. Bo piszesz głupoty ze aż głową mała
Land za 550-800 k to idealne auto dla osoby zajmującej się działalnością charytatywną. Rav 4 czy inny Tiguan kosztujący 1/4 ceny Defendera byłby zbyt obciachowy dla Polskiego celebryty.


@kub54: ale nie rozumiem jednej rzeczy. Typ poświęcił swoje życie na taką a nie inną pracę - pomoc charytatywna. Zarabia na tym co jest normalne, ma inne źródła dochodów co również jest normalne. I wykopek my dyktuje jakim autem WYPADAŁOBY by jeździć? Mówisz
@ATAT-2:
Nie ogarniam dlaczego Polsce pomimo tego, że minęło już niemal 35 lat od upadku komuny i ludzie mieli całe życie zawodowe aby do czegoś dojść to dalej gdy posiadasz coś, co na zachodzie jest standardem dla osoby niebędącej robolem jesteś atakowany, że na pewno kręcisz jakieś wały, kradniesz, oszukujesz na podatkach albo chociaż wykorzystujesz dobrych Mirasków w swoim Januszexie.

Co to za problem zajrzeć dla odmiany do własnego portfela i
@bigdukesix: jprd, na prawdę jedyne co potrafisz wstawić na potwierdzenie tych słów to jeden link z wypowiedzi sprzed 10lat którą wałkujesz w kółko?

Ponawiam pytanie gdzie on powiedział że żyje jak mnich a rodzina klepie biedę bo nie ma tego w filmiku który przesłałeś. Jesteś w stanie potwierdzić swoje słowa czy Rzucasz je na wiatr żeby tylko dopasować do swojej narracji?

Prezentujesz poziom godny funkcjonariusza TVP
@ATAT-2: ale jak ksiądz jeździ drogą furą, to już coś innego? :D


@uirapuru: dla mnie tak, ksiądz nie prowadzi działalności charytatywnej, wręcz bardzo często szkodliwą.
Owsiak nie ciągnie hajsu od ludzi za nadzieję życia po śmierci.
@motomood lol, kościół to jest jedna wielka akcja charytatywna. już nie mówię o samym Caritasie, zobacz ile domów pomocy jadłodajni i noclegowni kościół prowadzi. a do tego pomoc sierotom czy samotnym matkom