Wpis z mikrobloga

Całe wakacje pada. Szkoda mi tych turystów, którzy przyjeżdżają do nas nad morze. Często są to ich pierwsze wakacje z całą rodziną. Przyjeżdza chuop z takiego śląska. Chce odpocząć od kołchozu i nie dość że ceny jak w Madrycie, to jeszcze nawet do Bałtyku wejść nie może (hehe, może- morze), bo całe wakacje pogoda jak w listopadzie. Sorry, taki mamy klimat
#morze #koszalin #wakacje #smutek #muzyka #oswiadczeniezdupy
PonuryBatyskaf - Całe wakacje pada. Szkoda mi tych turystów, którzy przyjeżdżają do n...
  • 12
@SzycheU: Każdy mieszkaniec okolic Bałtyku powie Ci, że morze najfajniejsze jest pod koniec września i na początku października. W lato nad morze się nie jeździ, bo są tłumy turystów, jak w Tokio. We wrześniu dla odmiany wszyscy mówią po niemiecku, bo jest pełno szkopów. Dopiero w piekny wrześniowy weekend nad Bałtykiem zaczyna się robić fajnie i klimatycznie. No i ceny też są niższe :)
@PonuryBatyskaf: Nie wiem jak z cenami bo w sezonie nie byłem ale w kwietniu w przyhotelowej pizzerii naprzeciwko wejścia na molo największa pizza + 2 sosy + piwo + gorąca czekolada chyba 112 zł.
@SzycheU: Znam Bosmana bardzo dobrze, Szczecin zresztą też. Mieszkałem i studiowałem tam prawie 8 lat. Mieszkałem na Dolinie Sklepów Monopolowych, czyli na Niebuszewie. W promieniu 100 metrów było 6 sklepów monopolowych
@PonuryBatyskaf: Też często o tym myślę jak pada. Ludzie jadą setki kilometrów z dzieciakami, żeby odpocząć, stworzyć jakieś wspomnienia a przez tą #!$%@?ą pogodę w Polsce muszą siedzieć z nimi w hotelu. Jeszcze gdyby coś było do robienia w takim Koszalinie a tu #!$%@?, kino, galeria handlowa, aquapark... tyle.
@smway: Mam dokładnie to samo. Mam rodzinę z Kielc, która częściej korzysta z plaży, morza i uroków turystycznych niż ja. Wystarczy mi wypad w środku nocy, żeby zapalić peta. Posiedzieć i posłuchać szumu fal, wyciszyć się i tyle.