Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: zachód już dawno zlaicyzowany i jakoś ludzie nie zaczynają tam masowo przed śmiercia sie nawracac i wzywac czarnych, katole musza po prostu pogodzic sie z tym że ich sekta powoli umiera i nie da sie tego procesu juz odwrocic
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Nie tylko 30 latkow, ale rowniez 40.
Kosciol wraz z pisowcami robi wszystko, by powtorzyc historie z Irlandii.
Najlepsze hamburgery w Dublinie, zjesz w kosciele przerobionym na restauracje.
Polecam
  • Odpowiedz
@vulfpeck: lemingopedia, czyli encyklopedia prowadzona przez leminga? No a lemingi nie, są zbyt mądre, jak głosi stereotyp, więc nie oczekuj za wiele.
  • Odpowiedz
  • 16
@K-S- Ciężko znaleźć #!$%@? księdza, od podstawówki, przez liceum, zawsze lekcje miałem z jakimś dziwnym,.podejrzanym typem, który skutecznie odstraszał. Nawet gdy kusili kasą za chodzienie po domach podczas kolędy, nie była w stanie mnie do nich przekonać.
  • Odpowiedz
@Marmite a ja mam uczulenie na takie gadanie. Jak ktoś próbuje użyć wobec mnie tego argumentu albo jakichś wariantów typu "w przyszłości będziesz tego żałował" czy "a co, jeżeli później zmienisz zdanie?", to kończę dyskusję, bo osoby świecie przekonanej o własnej racji przecież nie przekonam.
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Katolicy to ogólnie bardzo smutna grupa społeczna, totalnie nie ogarniają obecnych czasów i nie chcą przyjąć do świadomości ze ich czas się już kończy. Dlatego zamiast robić cokolwiek, żeby zatrzymać ten trend to robią na odwrót, jeszcze bardziej przyśpieszają. Nie jest ich mi jakoś zal
  • Odpowiedz
@vulfpeck: najzabawniejsze jest to, że wg ich religii i tak lepiej całe życie mieć w dupie kościół i żyć jak człowiek, a w ostatniej minucie poprosić o księdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobry trick, nie tracimy czasu i pieniędzy na te bzdury a potem cyk do nieba xD
  • Odpowiedz
@vulfpeck Na koniec życia to wolałbym widzieć Zespół Ratownictwa Medycznego, a nie księdza. No chyba, że będę odchodzić że starości to jedynie grono rodzinne.
  • Odpowiedz
Katolom księża zawsze wmawiają, że wszyscy niewierzący przed śmiercią będą ich przepraszać że się nie bawili w ich zabawę i prosić księdza o litość.


@Imagination: Akurat to jest prawda. Kiedyś księdza chcieli na taczkach wywieźć bo nie zgodził się na odprawienie mszy pogrzebowej dla zmarłej osoby, która nie była wierząca.
Rzesza niewierzących błaga o księdza na łożu śmierci.

Znam też wielu ochrzczonych ateistów, którzy plują na KK i księży a
  • Odpowiedz
Znam też wielu ochrzczonych ateistów, którzy plują na KK i księży a potem idą na klęczkach do księdza i go błagają żeby pozwolił im być chrzestnym albo pozwolił na ślub kościelny.


@damienbudzik: Tu nie trzeba żadnego błagania bo łaski nie robi. Musisz tylko zapłacić trochę więcej niż ludzie których kojarzy. Znam takich przypadków sporo, że kobieta chciała ładny kościółek ze względu na wygląd i często jeszcze ksiądz z ambony zachwalał
  • Odpowiedz
  • 8
@vulfpeck Tylko oni jako zaletę swojego światopoglądu są w stanie podać wariację powiedzenia "tonący się brzytwy chwyta"

  • Odpowiedz
  • 0
@vulfpeck Tylko oni jako zaletę swojego światopoglądu są w stanie podać wariację powiedzenia "tonący się brzytwy chwyta"

  • Odpowiedz
Tam rządzi pieniądz, a jak masz im co zaoferować to i rozwód kościelny dostaniesz (tylko pod nazywą "unieważnienie małżeństwa").


@Imagination: z tym unieważnieniem, albo jak to katoliccy nadgorliwcy lubią mówić "stwierdzeniem nieważności małżeństwa", faktycznie jest trochę patologia, zgadzam się z tym.
Tutaj jest trochę kwestia słabo napisanego prawa. Sprawny katolicki papuga bez problemu każdemu załatwi nieważność małżeństwa.

"w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia". Czyli lepszy taki niż 99 frajerów gorliwych całe życie. To
  • Odpowiedz