Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Skrzycki: Oczywiście, że umęczanie nie, trzeba szukać sposobu, aby się nie umęczać i nie umęczać małżonka, ale bez rezygnacji ze swoich zobowiązań- a zwłasza, kiedy się powołało na świat dzieci.
Anonim (nie OP): Im więcej będziesz mieć tych partnerek seksualnych tym trudniej będzie Ci wejść w związek- jest to udowodnione naukowo. Jak dla mnie to już się do związku nie nadajesz i nie ma z w tym nic złego, każdy ma inne priorytety. Szukaj sobie tylko kobiet co chcą wyłącznie ONS/FWB a te normalne zostaw nam.

@Echo225 wszystko pięknie brzmi w teorii, a co zrobić jeśli potrzeby emocjonalne jednej ze stron zmienią się na przestrzeni lat i druga strona choćby chciała, to nie umie ich zaspokoić? Mają się męczyć ze sobą resztę życia, unieszczęśliwiać się i popadać we frustrację, bo 10 lat temu myśleli ze wszystko będzie dobrze? Jednostka powinna dążyć do swojego szczęścia, bo życie mamy jedno i dlatego jest „furtka” w postaci rozwodu. Związek ma być
@Wodolejec: Nie, nie i jeszcze raz nie. Co rozumiesz pod pojęciem potrzeby emocjonalne? Każdy, kto świadomie składa przysięgę chyba rozumie, że się zmieni z czasem, zestarzeje? Jaki stosunek pan/ niewolnik? "Papier" podpisujesz Ty sam, nikt Cię do tego nie zmusza z pistoletem przy głowie. Jeśli składasz przysięgę, że do końca życia, myśląc, że tylko do rozwodu, to małżeństwo i tak jest nieważne od samego początku. W cywilnym też się oświadczenie składa-
Tylko problem jest taki, że już chyba nigdy nie wejdę w związek. Totalnie nie jestem tym zainteresowany. Mam wrażenie jakbym już wyczerpał pokłady miłości na ex. Tamta miłość się skończyła i tyle.


@mirko_anonim: A potem ludzie zdziwieni "jak to? jak można woleć kogoś z czystą kartą?". No tak to #!$%@?, że ludzie po przejściach zachowują się w taki sposób, że aż się odechciewa. Ile razy już słyszałem jak to przykładowo kobiety