Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, sprawa prosta. Zarabiam marne pieniadze w swojej branzy (#architektura) i chce sie przebranzowic na programiste. Mam za soba kurs javascripta. Robilem tez proste rzeczy w Pythonie (BIM Revit manager here).
Wiem ze teraz gorszy moment w branzy ale moge pol roku-rok poczekac. Moja praca jest ch&*wo platna ale stabilna

Jaka jest najlepsza droga jesli w ciagu pol roku-rokuchcialbym sprobowac wysylac cv?

#pytanie #zalesie #programowanie #zarobki #praca #pracait



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @ElTalento no tak, zarabiam ponad 6k netto, ale jest sufit, bo jak rozmawiam ze znajomymi to nie da sie wiecej niz 7k wyciagnac.

mam 6 lat doswiadczenia.
ile w #pracait zarabia sie z 6 latami? wiecej niz 6k netto? no to skad zdziwienie ze chce zmienic?


·
@mirko_anonim z bólem serca, ale ten temat jest najlepszym dowodem na to, że nie nadajesz się do tej branży.
1. nie potrafisz wyszukiwać odpowiedzi na najbardziej trywialne pytania mając dostęp do internetu, chata gpt - to już jest właściwie Red flag bo ta praca to praktycznie nieustanne rozwiązywanie problemów i poszukiwanie informacji.
2. płacisz za kurs js czyli darmową, ogólnodostępną wiedzę. to tak jakbyś płacił komuś za dostęp do konstytucji, albo słownika
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kazieczkowy ale skad w ogole takie wnioski i od razu zakladanie ze nic nie umiem?
"kurs javascripta" - mam tu na mysli to ze zrobilem darmowy kurs online, nie platny, a potem po kursie postawilem od zera cala strone na bootstrapie, z baza danych przez api na aws, obliczeniami dla architektow, itd. i strona sobie dziala w sieci nawet mialem kilku uzytkownikow - ale jak z tego