Wpis z mikrobloga

Ludzie to #!$%@?
Kupiłem dziś od znajomego gołego Xboxa One S bez padów. Wracałem ze swojej rodzinnej miejscowości przez wał miedzeszyński do siebie, znalazłem na #olx ogłoszenie z nowym padem do xboxa za 180zł, myślę okay, piszę do gościa czy ma dziś czas na sprzedaż. Ugadałem się na 20:15 pod #promenada . Dojechałem, wysiadam z samochodu, dialog:
- Dzień dobry, ja od tego pada. Jestem na miejscu na parkingu pod H&M, gdzie są te parasole?
- A dobra, to już do pana idę

I stałem jak debil pół godziny krążąc po chodniku, po 10 minutach dzwonię - zajęte, i tak 6 razy. Dzwoniłem z komy służbowej, sygnał jest ale odrzuca, następna próba i zablokował numer. Ta sama historia z telefonu różowej. Jakim #!$%@? trzeba być żeby marnować tak ludziom czas? Co się mogło #!$%@?ć w głowie tego typa? Czaił się na jakiegoś małolata, małolatkę? Brak słów...
Ostrzegam przed tym typem. Link do jednych z jego aukcji:

https://www.olx.pl/d/oferta/nowy-xbox-series-s-512-gb-gwarancja-CID99-IDWHPDS.html?reason=seller_profile

#warszawa #xbox #zalesie #frajer #oszukujo
Pwner - Ludzie to #!$%@?
Kupiłem dziś od znajomego gołego Xboxa One S bez padów. Wrac...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Pwner: tacy ludzie to wałki, im nie zależy na odbiorze osobistym, oni czekają aż ktoś zapyta o wysyłkę wtedy chcą najpierw kasę na konto jakieś lewe i paczka nigdy nie dociera, kasa nie duża to też mało ludzi to zgłasza i interes się kręci, jak mu konto zbanują to założy inne.
  • Odpowiedz