Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiegoś dobrego seksuologa z #krakow który nie jest uprzedzony i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy? Muszę się skonsultować i sprawdzić czy moje podejrzenia o dysforii płciowej są prawdziwe i jeśli tak to żebym mógł dostać od niego pomoc. Byłbym wdzięczny za jakiegoś sprawdzonego, a nie uprzedzonego barana który zleje temat i będzie zadawał głupie pytania typu czy masturbuje się pan pisakami w damskich ubraniach ( ͠° °) Już się sparzyłem na psychiatrze z nfz i w sumie wyjebongo, ale w takiej sprawie nie mogę i nie chce się sparzyć, pls help somebody ()

#lgbt #zdrowie #transseksualizm #teczowepaski #kiciochpyta
  • 32
@Wanzey: ty chcesz się leczyć czy utwierdzić w swoich przekonaniach? Jak to pierwsze to dałem ci radę, jak to drugie to idz na fejsbukowe grupki wzajemnej masturbacji i przygotuj się do obcięcia siurka
@DonCNC: Chce potwierdzić albo to wykluczyć, a jeśli się potwierdzi to chce uzyskać pomoc w postaci terapii hormonalnej żeby moje ciało zaczęło choć w mały procencie było zgodne z moją płcią i żeby moja psychika się poprawiła dzięki faktu że wreszcie mam zgodną ilość hormonów z moją płcią. A i nikt nic nikomu nie obcina, to nie jest konieczny zabieg, nie ma czegoś takiego że o masz tu recepta i idziesz
@Wanzey: jak pójdziesz do takiego nawiedzonego jakiego szukasz, to Ci z automatu powie, ze tak jest. To raz, ze Cię nie wyleczy. A dwa wpędzi Cię w jeszcze większe gowno niszcząc całe Twoje przyszła życie. Nie tylko Twoje, ale i rodziny. Nie mówiąc o potencjalnym samobóju na końcu.

Nie diagnozuj mnie, bo #!$%@? ci do tego, plus to ty jesteś chory a nie ja.
@DonCNC: Tak lekarz który nie traktuje osób takich jak ja za wynaturzonych dziwaków jest nawiedzony XD Tak zniszczy życie mojej rodziny ciekawe jak? Nie diagnozuje tylko mówię jak się zachowujesz jak zwykły ignorant który na koniec wyciąga argument to ty jesteś chory a ja zdrowy XD
@Wanzey: dalej wierz w bajki tych transswirow, ze jakiś lekarz psychiatra bedzie tak cię traktował, to wizyta na najbliższym drzewie bedzie szybsza niż ci się wydaje <3

Przecież jesteś chory, co sam tu przyznajesz wielokrotnie. Ja chory nie jestem, co tez jest faktem. Kolejny raz masz problem z prawdą. Nie wiem po co ci ten ból dupska. Albo szukasz pomocy, albo szukasz utwierdzenia w swojej chorobie. Zdecyduj się. Jak w tym
@DonCNC: Na chwilę obecną to tobie żal ściska że ktoś szuka kogoś kto mu pomoże z jego problemami a jeśli to będzie konieczne pomoże mu żyć w zgodzie z soba i z dupy wyciągasz moją rodzinę i że niby ten fakt miałby im zniszczyć życie XD Spojler transpłciowość to nie jest choroba, i jeszcze ten oklepany tekst z napoleonem XD Dawaj wyżyj się się jeszcze i dodaj coś o helikopterze bojowym,
@DonCNC: Dlatego powinienem się słuchać prawicowych debili którzy udają lekarzy XD Feel the same way, czuję się jakbym gadał z typem który mentalnie tkwi w 20 wieku i nie akceptuje tego że teraz wiemy więcej o naszym zdrowiu i ogólnie o świecie. Nie no synek czuję się mocny bo #!$%@? się do losowych ludzi w necie, na 100% twoim są z ciebie dumni mój ty internetowy wojowniku o "normalność". Za to
@Wanzey: Oo poskarzyles się moderacji na prawde? XD

Nie jestem prawicowy, ale nie jestem tez debilem co choremu psychicznie chłopakowi doradza ucięcie siurka i branie estrogenu xD

Ucinanie cycków dziewczynkom to większa wiedza o nauce xD Dosyć, ze jesteś chory psychicznie to tez jesteś głąbem.

Ja się nie #!$%@? do ciebie tylko radzę ci z dobroci serca, abyś nie brnął w coś co skrzywdzi ciebie i rodzine, a ty oblężona twierdzą.
@DonCNC: Szkoda mi czasu żeby nawet zgłaszać takiego frustrata, wolę się pośmiać z tego jak się napinasz i i udajesz jaki to jesteś zajebisty. Nie jesteś jesteś, masz umysł dzieciaka który sam sobie przeczy i nie rozumie co się do niego pisze, hell ty nawet nie rozumiesz co sam piszesz XD Każdy z was taki hardy w necie, prawicowi wojownicy sprzed klawiatury XD Ty swoich już skrzywdziłeś wystarczająco swoich, nie mam
@DonCNC:
Fakt nr 1 - psychiatrzy często, pomimo możliwości zajmowania się wszystkim, mają takie swoje mini specjalizacje i zajmują się przede wszystkim np. schizo albo informatykami z Aspergerem. Istnieje duża szansa, że losowy psychiatra ostatni raz z dysforią miał styczność w książce i gówno będzie wiedział co robić

Fakt nr 2 - seksuologia jest pełnoprawną specjalizacją lekarską, którą można zrobić po psychiatrii, urologii lub ginekologii. Jak widzisz, może to również oznaczać,
@demimka:

Ad.1. Psychiatra to lekarz, co mu polecam, a on chce psychologów. I to takiego nawiedzonego, który zgodzi si3 na wszystko co on sobie uronił.
Ad.2. On nie chce seksuologa, co mu proponowałem, on chce psychologa (XD) i to takiego, który utwierdzi go w jego chorobie i w tym co wcisnął mu netflix i inne gowno.
Ad.3. Kolejny przyglup, który rości sobie prawo do analizy anonka z wykopu XD Wy nawiedzeni