Wpis z mikrobloga

@maciup88: przeważnie to wina łożyska, jednak jak depniesz nogą to spora siła tam idzie a pewnie jak sprawdzasz na stojaku to cisza. Czasami nawet łożysko w samej platformie/pedale niesie dźwięk na suport. Możesz spróbować zalać wszystko jakimś smarem mega grubo to powinno na chwilę przestać.
@geszue no bywało dobrze, już myślałem, że wymiana suportu załatwi temat, ale to wróciło... oczywiście wcześniej wykluczylem stery, sztycę, hak przerzutki, najwyżej pozostanie zmiana roweru ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@maciup88: u mnie w Giant po serwisie suportu bylo ok, az do pierwszej ostrzejszej jazdy, kiedy to zaczynalo strzykac. Rozlorzenie i złożenie pomagalo... do czasu. To byl suport BSA na gwincie. Po ogledzinach okazalo sie, ze mufa suportu ma wade - powierzchnie lewa i prawa nie sa rownolegle. Lekko spilowalem jedna z nich i problem jest mniej uciazliwy, ale jednak pozostal. Po skreceniu skuportu widac mniej wiecej czy na calym obwodzie
@geszue: mój sprzęt ma już tyle lat, że serwis odpada :D. A śrubki brałem pod uwagę, bo mam naped 1x z owalnym blatem z przodu, zmontowałem na jedną jazdę starą, okrągłą tarczę, na oryginalnych śrubkach i nie zmieniło to niczego... ja w dedukcji jestem całkiem dobry ( ͡ ͜ʖ ͡)