Wpis z mikrobloga

Zarabiam około 80-90 tysięcy miesięcznie. Niestety, większość moich zarobków idzie na konsumpcję, a mało zostaje mi na oszczędności.

Ostatnio próbowałem oszczędzać i udało mi się zaoszczędzić 5 tysięcy w ciągu 6 miesięcy. Pracuję codziennie po 12 godzin, i szczerze mówiąc, nie mam już ochoty na nic innego poza pracą. Mimo tego, chciałbym zainwestować moje oszczędności, ale nie jestem pewien, w co i jak to zrobić.

Rozważałem inwestycję w piecyk gazowy, który podłączyłbym do swojej sieci ciepłowniczej. Drugą opcją była inwestycja w bitcoin lub jeżdżenie samochodem po mieście i równoczesne prowadzenie wywiadów przez Skype

Mam Multiplę po dziadkach, która jest w idealnym stanie. Początkowo myślałem, że mógłbym ją przerobić na Porsche Cayenne, niestety moja rodzina nie podziela tego pomysłu i to mnie frustruje.

#gielda #inwestycje #biznes #informatyka #nieruchomosci
  • 13
Pracuję codziennie po 12 godzin, i szczerze mówiąc, nie mam już ochoty na nic innego poza pracą.

@Czerwony_jak_WIG20: Nie zapominaj o tym, że nie po to żyjesz aby pracować, tylko pracujesz po to (gdy musisz) aby żyć.

Co Ci i po milionie miesięcznego dochodu jak nie masz czasu na życie/rozwijanie się/pasje etc.?