Wpis z mikrobloga

Myślicie w jakim kraju powalonym żyjemy? Laska wyszła sobie do sklepu wieczorem, napadły ją jakieś patusy bujające się ze swastykami, bo miała tęczową torebkę, prokutaror generalny ich uwalnia i jeszcze podaje do publicznej wiadomości jej imię i nazwisko xD przecież to jest porąbane i pokazuje, jak bardzo nawet jakiegoś normika może ten rząd wykończyć.

#bekazprawactwa #wybory #ziobro
  • 15
@brakloginuf: bo to jest prawica, ale zakładam że chodzi ci o „socjalistyczne” postulaty PiS i jego otoczki. Jak rozumiem nie nazwiesz Ruchu Narodowego prawicą? Jeszcze nie tak dawno Krzysztof Bosak i spółka głosili bardzo podobne postulaty (oczko w dół z socjalistycznymi postulatami, a dwa oczka w górę z narodowymi). Tylko ostatnie 2-3 lata przycichli w tym temacie, ale żeby wiedzieć jakie maja poglądy wystarczy poczytać twitty KP (lub innych działaczy) (
bo to jest prawica, ale zakładam że chodzi ci o „socjalistyczne” postulaty PiS i jego otoczki. Jak rozumiem nie nazwiesz Ruchu Narodowego prawicą? Jeszcze nie tak dawno Krzysztof Bosak i spółka głosili bardzo podobne postulaty (oczko w dół z socjalistycznymi postulatami, a dwa oczka w górę z narodowymi). Tylko ostatnie 2-3 lata przycichli w tym temacie, ale żeby wiedzieć jakie maja poglądy wystarczy poczytać twitty KP (lub innych działaczy) ( ͡º
@shoukji

Myślicie w jakim kraju powalonym żyjemy? Laska wyszła sobie do sklepu wieczorem, napadły ją jakieś patusy bujające się ze swastykami, bo miała tęczową torebkę, prokutaror generalny ich uwalnia i jeszcze podaje do publicznej wiadomości jej imię i nazwisko xD przecież to jest porąbane i pokazuje, jak bardzo nawet jakiegoś normika może ten rząd wykończyć.


#bekazprawactwa #wybory #ziobro


Mam nadzieję, że w wolnej Polsce jakieś rozliczenia będą. Tzn jestem realistą wszystkich nie
@brakloginuf @mroznykasztan @GodEmperorWasRight Pokażcie mi gdzie mówię, że Ziobro jest prawicowcem. Mówię jedynie skąd pomysł. Nie dokonuje w moim komentarzu oceny tego czy jest prawicowcem czy nie. Nie odnoszę się do tej kwestii w ogóle. Sugeruję jedynie odpowiedź na pytanie skąd ktoś może mieć taki pomysł. Przeczytajcie komentarz na który odpowiedziałem ale tym razem ze zrozumieniem. Chcieliście odpowiedzi na pytanie skąd pomysł, to ją macie.