Wpis z mikrobloga

Moi mili!

Zbliża się weekend więc jeśli pogoda dopisze to czas na pierwszy odcinek zapowiadanej serii o obserwacjach socjologicznych wśród par w Warszaffce.

Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi - będę się wybierał w oskarkowe miejsca w Warszawie i zdawał relacje o tym, jakich osobników tam spotkam i jak wyglądają pary w stolicy kraju kwitnącej Wisły.

Które miejsce mam odwiedzić jako pierwsze?
#przegryw #blackpill #blackpillraw #niebieskiepaski #warszawa ##!$%@? #spierdotrip #stulejacontent #tfwnogf
BlackpillRAW - Moi mili!

Zbliża się weekend więc jeśli pogoda dopisze to czas na pie...

źródło: waw

Pobierz

Gdzie się udać w celu dokonania obserwacji?

  • Arkadia 8.8% (22)
  • Schodki nad Wisłą/plaża pod Poniatowskim 41.2% (103)
  • Złote Tarasy i Patelnia 37.2% (93)
  • ulice Grochowa 5.2% (13)
  • Fabryka Norblina 7.6% (19)

Oddanych głosów: 250

  • 17
  • Odpowiedz
@drylu09: Napisałeś to jakby Złote Tarasy były galerią premium xDDD Mi się Złote Tarasy kojarzą z typową wsią i "influencerami" z tik toka. Ta galeria mieści się zaraz obok dworca, więc to tak naprawdę pierwsza galeria do jakiej pójdzie Norman z Polski C, zaraz po przyjechaniu do tej słynnej "stolycy". I to totalnie normalna galeria, jedynym jej atutem jest to, że jest w samym centrum...

Te sklepy tam są przeciętne
  • Odpowiedz
  • 6
@Eugeniusz_Zua: W Vitkacu byłem tylko raz w życiu z 10 lat temu. Aż mi się przypomniał legendarny wpis pewnego użytkownika z tagu o wycieczce do Warszawy pt. "Droga krzyżowa przegrywa". Wizyta w Vitkacu nosiła nazwę "Stacja (chyba) 5 - Bitwa pod Vitkacem". Cała wyprawa do stolicy była podzielona na poszczególne stacje nawiązujące do nabożeństwa KK np. "Przegryw na samotność skazany", "Przegryw napotyka szydzące p0lki".
  • Odpowiedz