Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: Akurat 540i gotowe do odbioru są w podobnej cenie co Twój config M340i, no ale wiadomo, że musiałbyś się zgodzić na to co stoi na placu, a tu masz zrobione dokładnie pod siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@JC97 no tak, racja, sam jeździłem od grudnia do teraz 520d G30 LCI ale nie żałuję że przesiadam się do mniejszego auta, dla mnie 5tka jest ciut za długa, na pewno jest to fajne rodzinne auto.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: wszystko zależy od stylu jazdy. Być może wcale nie jeździ tak spokojnie jak uważa. :) Ja naprawdę nie narzekam na spalanie a lubię sobie nieraz przycisnąć.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: jak typowy polak napisze: stary wiesz ile to pali? Skora w aucie? To szczypie niewygodne, w zime zimne a w lato dupa sie poci (najlepszy argument grubych sloni), juz mogles sobie arteona kupic za to, masz wiekszy bagaznik albo dustera a reszte w blizniaka zainwestowac. A wozek gdzie wsadzisz? Na skory to sie zle siada ja ci mowie zbyszek mial
  • Odpowiedz
  • 0
@Mordechai z tą skóra to #!$%@?, prawie się na to nabrałem, miałem w 5tce skórę, jeździłem nią nad wodę w upały zostawiając na cały dzień w słońcu i żadnego dyskomfortu nie czułem. Wystarczy włączyć klimatyzację xD
  • Odpowiedz