Wpis z mikrobloga

widzę, ze wiesz lepiej ile pali moje auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżdżę do biura w samym środku mokotowskiego mordoru w Warszawie, wiec stoję i w korkach, średnie spalanie wtedy to właśnie 11-12l


@jasieczek: somsiedzie z tego co mi wiadomo, a troszkę się tym interesuję, to ponizej tych 14-15 litrów nie zejdziesz w 2 litrowej benzynie i tej wadze w żadnym aucie. Jak startujesz spod miasta i
  • Odpowiedz
@JC97: no dziwi mnie bo takie spalanie to będziesz miał w 2 litrowym dieslu, a nie w benzynie.

Z drugiej strony teraz jest sezon urlopowy i jest naprawdę luźno na mieście nawet o 15-17, więc jak jeździsz tylko takimi ulicami typu Hallera, Klecińska, Grabiszyńska, Legnicka na zielonej fali to takie spalanie teraz jest nawet dosyc realne w sprzyjających warunkach, ale od września to już nie XD
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru hmm, te BMKi co raz bardziej sexy robią.

Zakup z jakiej okazji, 40stka? ;)
Jak przed, to gratuluję.
Gratuluję sukcesu tak czy inaczej.

Autko, no kurde...

Nie sądzę żeby radość z codziennego wsiadania do niego szybko minęła. Myślę, że po to właśnie wydaje się kasę na autko, które inni powiedzą, że się nie zwróci czy nie opłaca, ale warto :)
  • Odpowiedz
  • 0
@El_mirabel

@Wygryw_z_wyboru: i to już że wszystkim, czy dodatkowo AC i obowiązkowe przeglądy w ASO?


OC/AC 11k rocznie, przeglądy przez 5 lat darmowe wg wskazań komputera czyli co 20k km, podczas takiego przeglądu wymieniają olej, filtry itd. Aczkolwiek zaleca się żeby wymieniać go co 10k km bądź co roku jeśli wyjeździlo się mniej. Jedyne co może więcej kosztować i trzeba samemu za to płacić to klocki i tarcze hamulcowe, nie mam
  • Odpowiedz
  • 3
@naut programuje

@reaper1 zakup bez okazji, mocno przed 40stka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

trójka była moim marzeniem od ostatnich 3 lat, najpierw rozglądałem się za używanymi 328i/330i, większość dostępnych to były szroty albo bieda konfiguracje, ewentualnie egzemplarze ze stanów, potem przyszedł covid i ceny używanych aut wywaliło w kosmos. Uznałem że lepiej brać z salonu niż strzępic sobie nerwy w poszukiwaniu idealnej używki w rozsądnej cenie.

Pracuję w
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: chyba widziałem Cie na powązkowskiej wczoraj :) fakt kolor pierwsza klasa. Nie zapomnij, że ten kijek po lewej stronie kierownicy można czasami używać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Gratulacje! Kolor obłędny. Szkoda, że seria 2 coupe (G42) nie ma kolorów individual, skazany byłem na skromny zestaw dostępnych kolorów do wyboru. Ale frajda z silnika B58 jest nieziemska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz