Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: dla mnie czarne felgi zawsze wyglądały tak samo ładnie jak czarne zęby. Ale twoje auto to wyjątek, nie wiem czy to kwestia koloru czy konstrukcji ale wyglądają zajebiście. Oby się dobrze jeździło.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Z tego co kojarzę w innych markach (więc w BMW pewnie też), możesz się nawet zapisać z ulicy, tylko wiadomo, trzeba zabulić. Ale jak masz ogarniętego sprzedawcę, któremu zależy na utrzymaniu klienta, to warto o to spytać, czy jest w stanie zaoferować zaproszenie, albo chociaż spory rabat. A takie eventy to zawsze dużo zabawy i można sprawdzić, co takie auta potrafią na torze :)
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: też to chętnie zrobię przy okazji. Póki co zajrzałem na autocentrum. Jest 8 raportów dla tego silnika. Przejechałem już autem 25k i wg mnie ta średnia jest prawidłowa. Przy 3/4 w trasie będzie niższa. Ale być może to dlatego że w trasach nie lecę 160 tylko 140 a w mieście nie pałuję gdy widzę że zaraz będę hamował.
olke - @Wygrywzwyboru: też to chętnie zrobię przy okazji. Póki co zajrzałem na autoce...

źródło: Screenshot 2023-08-07 at 10.39.22

Pobierz
  • Odpowiedz