Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie wrzucałem na tag z serii #onuceztiktoka więc trzeba trochę nadrobić. Dzisiaj na tapecie niejaka "Caryca Anna" która klasycznie, jak na onuce z Tiktoka przystało straszy wojną z ruSSkimi. Mówi o prowokowaniu Rosjan przez tego szarlatana Zełeńskiego (jak on śmie w ogóle jakieś drony wysyłać na Moskwę xD) no i klasycznie "Rosja zaraz się wkurzy, zobaczycie, teraz to tak na serio serio" XD Na początku jak zacząłem wrzucać na tag te odklejone onuce, to myślałem że to jakiś trolling, sądziłem że ludzie nie mogą gadać takich bzdur pokazując swój wizerunek, niestety potem poznałem społeczność tiktokową (przynajmniej tą część "ekspercką" odpowiedzialną za wojnę na Ukrainie) i doszedłem do wniosku, że to jednak nie trolling a duża ilość ludzi jest mocno odklejona, i szczerze wierzy w to co mówi.
#ukraina #wojna #rosja
JohnnyPomielony - Dawno nic nie wrzucałem na tag z serii #onuceztiktoka więc trzeba t...
  • 13
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Ale do kogo ona te rozkazy wydaje, jak ma #!$%@? do gadania? xD
Ja się zastanawiam, czy oni jak wygłaszają te monologi "to zróbcie, tego nie róbcie" to myślą, że to #!$%@? na tiktoku ktoś decyzyjny ogląda? xD
  • Odpowiedz
@Frwrd05: Większość ludzi nagrywających takie gnioty to moim zdaniem miernoty życiowe jak w tym memie "nie będę robić na tego złodzieja; uszanowanie kierowniku złoty". Bez sukcesów w życiu, gnojeni w robocie, są w miejscu w którym są najczęściej na właśnie życzenie i jakakolwiek próba zmiany ich sytuacji ich nie interesuje.

A taki tiktok czy inne socjalowe gówno daje platformę na uzewnętrznienie się, daje prawo poczucia się kimś. Ba ona pewnie
  • Odpowiedz