Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak powinienem się zachować? Spotykałem się z dziewczyna ze studiow, szybko był #seks i było bardzo fajnie jakiś czas, myślałem że to relacją na serio i się zakochałem, po czym odkryłem że umawia się też z innymi. Chciałbym z nią zupełnie zerwać kontakt, rozmawiałem z nią i powiedziałem że nie ma sensu nasza bliższa relacją. Zaakceptowała to, mi jest aktualnie bardzo ciężko z tego powodu i próbuje się ogarnąć i o niej zapomnieć, wrócić do stopy koleżeńskiej, jesteśmy w jednej paczce znajomych, i tak się widzimy na studiach. Przestałem do niej pisać i przestałem ja obserwować na social mediach. Ona dalej co jakiś czas do mnie pisze. Odpisuje jej wtedy, po czym ona albo ghostuje, albo odpisuje po paru godzinach. Nie chciałbym jakoś "brutalnie" kończyć tej znajomości i kazać jej #!$%@?, bo fajnie mi się trzyma że wspólnymi znajomymi. Ona takimi wiadomościami dalej robi mi nadzieję, po czym tylko mnie #!$%@? nie odpisując. Po co to robi? Jest na to jakieś wytłumaczenie?
#zalesie #rozowepaski #feels #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no nie odpisuje Ci, bo może w tym czasie posuwa ją ktoś inny - pomyślałeś w ogóle o tym? oczekujesz, że nagle będą przerywać, żeby Ci odpisać? masz Ty jakiś szacunek do samego siebie czy nie?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @programista15cm Trochę się z Tobą zgodzę, ja od samego początku byłem nastawiony raczej na fwb, tylko z czasem dziewczyna zaczęła mówić zbyt dużo słów, których nie mówi się w relacji bezuczuciowej, na samym początku też ona pokazywałam wieksza inicjatywę, nawet rozmawiałem z nią kilka razy to mowila że jej zależy na naszej relacji, to popłynąłem zbyt głęboko.

  • Odpowiedz